Teknoloji 15 Nisan 2024

CoinTR’den Türkiye’de bir ilk!

CoinTR’den Türkiye’de bir ilk!

Dünyanın en eski ve en güvenilir yatırım aracı olarak kabul edilen “Altın”, artık Türk Lirası cinsinden ve gram altın olarak Türkiye’de ilk kez CoinTR’de tarafından listeleniyor. GRAMXAUT (Tehter Gold) ile gram altına yatırım yapma ve alım-satım fırsatı CoinTR’de 4 Nisan itibari ile başladı.

Dijital Geleceğin Merkezi olma mottosuyla çalışmalarını sürdüren ve ekosisteme yenilikçi yaklaşımla yaratıcı ürünler sunan CoinTR, şimdi de Türkiye’de altın yatırımcısını mutlu edecek bir listelemeye imza atıyor.

CoinTR’den Türkiye’de bir ilk!
CoinTR’den Türkiye’de bir ilk! 3

Artık gram altın alım-satımını ve yatırımını mesai saati kavramından çıkartıp 7 gün 24 saat ulaşılır hale getiriyor.  Uluslararası altın fiyatına dayalı bir emtia tokenı olan GRAMXAUT (Tehter Gold) listelemesi ile yatırımcılar Türk lirası cinsinden gram altın yatırımlarını kolayca yapabilecekler. 


CoinTR’den Türkiye’de bir ilk!

Bitcoin fiyatı bir gecede eridi! İşte son durum

Bitcoin fiyatı 62 bin dolara kadar geriledi. Yüzde 10’a yakın değer kaybeden popüler kripto paranın geleceği nasıl olacak?

Tether tarafından piyasaya sürülen bir stabil kripto para birimi olan Tether Gold (XAUt), gerçek altın teminatıyla desteklenmektedir. TG Commodities Limited tarafından sunulan bu dijital varlık, yatırımcılara altın varlıklarını dijital varlık olarak tutma ve işlem yapma imkanı sağlıyor.

Her bir Tether XAUt, Londra Good Delivery standardına uygun bir altın barındaki bir ons altını temsil eder ve bu sayede yatırımcılar, kripto para ile altın satın alıp ve altın varlıklarını kolayca yönetebilirler. Dünyada ilk kez CoinTR tarafından gerçekleştirilen bir çalışma ile XAUt gram ve TRY cinsinden alım satımı yapılabilir hale getirildi ve GRAMXAUT (Tehter Gold) paritesi oluşturuldu.

Kripto para piyasasında uluslararası altın fiyatına dayalı olan ve gram altının liraya oranını temsil eden GRAMXAUT (Tether Gold)/TRY’i CoinTR’de kolay ve güvenle Türk Lirası ile gram altın alım satımını işlemlerini yapabilirsiniz. Gram altın alım satımlarınızı artık 7/24 CoinTR’de yapabilirsiniz.

CoinTR’yi indirin

Risk uyarısı: Kripto işlemlerinde önemli riskler mevcuttur. Lütfen araştırmanızı yapınız ve işlem gerçekleştirmeden önce olası risklere karşı önleminizi almış olunuz. CoinTR’nin herhangi bir işleminiz için garanti vermediğini, tazminat vb.’den sorumlu olmadığını unutmayınız.

source

Spread the love <3

You may also like...

Mar
30
2024
0
Generative AI to quantify uncertainty in weather forecasting

Generative AI to quantify uncertainty in weather forecasting

Posted by Lizao (Larry) Li, Software Engineer, and Rob Carver, Research Scientist, Google Research Accurate weather forecasts can have a...

Spread the love <3
May
07
2024
0
Hangi telefonlar ve tabletler Samsung Galaxy AI ile uyumlu?

Hangi telefonlar ve tabletler Samsung Galaxy AI ile uyumlu?

2024’ün ocak ayında özel bir etkinlikle birlikte yeni Galaxy S24 serisini tanıtan Samsung, son model amiral gemisi telefonların yanı sıra...

Spread the love <3
Nis
19
2024
0
Magnus Metal wants to revamp the 4,000-year-old way metal parts are made

Magnus Metal wants to revamp the 4,000-year-old way metal parts are made

Humans have cast metal parts in basically the same way for thousands of years: by pouring molten metal into a...

Spread the love <3
Nis
16
2024
0
Yabancı Dil Problemi Olanlar Buraya: Google, &quot;Arama&quot; Bölümü Üzerinden Kullanıcılara İngilizce Eğitimi Verecek - Onedio

Yabancı Dil Problemi Olanlar Buraya: Google, "Arama" Bölümü Üzerinden Kullanıcılara İngilizce Eğitimi Verecek – Onedio

ABD merkezli internet devi Google, yakında yayınlayacağı güncelleme ile beraber ‘aramalar’ kısmı üzerinden kullanıcılarına İngilizce eğitimi verecek.Detaylar 👇Ünlü şirket, ilerleyen...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?