Teknoloji 5 Haziran 2024

Computex 2024 ASUS ROG vLog!

ASUS, prestijli Computex 2024 fuarındaki standıyla ziyaretçilere geniş ürün portföyünde sürükleyici bir yolculuk vadediyor. ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni Tolga Cem Küçükyılmaz, ASUS standını ve en yeni iş ve ROG odaklı ürünleri inceledi! Computex 2024 ASUS ROG vLog sizlerle.

Shiftdelete.net

İnovasyonun ve teknolojik hünerin bir kanıtı olarak tasarlanan stant, özellikle yapay zeka destekli çözümlere odaklanarak, Yaygın Yapay Zeka. İnanılmaz Olasılıklar. çağına hazır olduğunu gösteriyor. ASUS Eş CEO’su Samson Hu, Taipei’de düzenlenen Always Incredible basın etkinliğinde ASUS’un bu yeni çağdaki öncülüğünü müjdeledi.

Ziyaretçiler, ASUS standında geleceğe adım atarak son teknoloji yapay zeka sunucu çözümlerini, iş istasyonlarını, kurumsal çözümleri ve yeni dönem yapay zeka bilgisayarlarını keşfedebilecekler. Yolculuk, gerçek zamanlı Trilyon Parametreli Çıkarım ve Eğitim için dünyanın en güçlü raf tipi çözümü olan NVIDIA® GB200 NVL72’ye sahip olağanüstü yeni ASUS ESC AI POD ile başlıyor. ASUS, tüm Üretken Yapay Zeka görevlerinde maksimum verim için MGX destekli ve Grace Hopper Supership özellikli sunuculardan yararlanıyor. Ayrıca büyük dil modellerinin gücünü kullanan ASUS AI Foundry Service, üretken yapay zeka devrimini güçlendirmeye hazır bir ekosistem sunuyor.

Yapay Zeka ve Bilgisayar Gücü: ASUS’un Vizyonu

Etkinlikte, tüketiciler ASUS AI PC’lerde kullanılabilecek StoryCube, ProArt serisi için MuseTree ve ASUS Cloud Services için devrim niteliğindeki xBrain gibi yeni yazılım çözümleri hakkında bilgi edinebilecekler. ASUS’un yapay zekaya olan bağlılığı, NVIDIA iş birliğiyle standa eklenen yapay zeka alanıyla da görülebiliyor. Bu alanda dört canlı demo ile GeForce RTX™ sistemlerinde üst düzey yapay zeka performansı sergileniyor. Katılımcılar, belge ve fotoğraflara bağlı büyük dil modellerinden bağlamsal yanıtlar veren ChatRTX’i deneyebilirken, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE) ile dijital insanlara hayat veriyor.

ASUS Veri Merkezi Çözümleri, yapay zeka devriminin merkezinde yer alıyor. Sunucu pazarında ASUS, NVIDIA GB200, B100, B200 ve GH200 ile güçlendirilmiş yapay zeka sunucu çözümlerini piyasaya sürdü. Bu çözümler, üretken yapay zeka görevleri için maksimum verim sunuyor. ASUS ayrıca Computex’te üç yeni ExpertCenter modelini duyurdu: Pro ET900A X9 İş İstasyonu, Pro ET700I W7 İş İstasyonu ve Pro ER100A B6 Sunucu.

Sağlıkta Yapay Zeka ve Yenilikçi Ekranlar

ASUS, sağlık hizmetleri için de yenilikçi akıllı çözümler sunuyor. ASUS xHIS Dijital Sağlık Platformu ve EndoAim Yapay Zeka Endoskopi Çözümü, tıp uzmanları arasında iş akışı verimliliğini artırıyor. ASUS Ultrasound ve VivoWatch gibi Akıllı Sağlık çözümleriyle de sağlık sektörüne yönelik teknolojilere öncülük ediyor.

ASUS ProArt Display 5K PA27JCV ve ProArt Display 8K PA32KCX gibi yenilikçi ekran çözümleri, profesyonel kullanıcılar için olağanüstü görsel deneyimler sunuyor. Bu ekranlar, yüksek çözünürlük ve renk doğruluğuyla dikkat çekiyor. Computex ziyaretçileri, ASUS ZenScreen Duo OLED (MQ149CD) ve ASUS ZenScreen Smart (MS27UC) modellerini de inceleyebilecekler.

Yapay Zeka Destekli Mini PC’ler ve IoT Çözümleri

ASUS NUC serisinin yeni üyesi NUC 14 Performance, Intel Core Ultra 9/7 işlemciler ve NVIDIA GeForce RTX 4070 veya 4060 grafiklerle güçlendirilmiş bir mini PC kiti olarak tanıtılıyor. ASUS IoT ise, NVIDIA AGX Orin ve Jetson Orin NX/Nano tarafından desteklenen uç yapay zeka sistemleriyle donatılmış PE2100N ve PE1101N serilerini sergiliyor.

ROG: Oyuncular İçin Üstün Teknoloji

ASUS Republic of Gamers (ROG), Computex 2024’te yeni ve özel performans odaklı geniş ürün yelpazesinden ROG Azoth Extreme klavye, ROG Harpe Ace Extreme oyuncu mouse’u ve ROG Delta II kulaklık gibi ürünleri oyunculara üstün bir deneyim sunacağını belirterek tanıttı. ROG Rapture GT-BE19000 oyuncu router’ı ise yeni nesil bulut tabanlı yapay zeka bilişim, oyun ve yayınlar için mükemmel seviyede performans sunuyor.

ROG standında, ROG Thor III güç kaynağı ve Strix Platinum Serisi güç kaynakları gibi yeni nesil güç çözümleri sergilendi. Ayrıca ROG Mjolnir, adını Thor’un çekicinden alan taşınabilir bir UPS olarak tanıtıldı.

source

Spread the love <3

You may also like...

May
05
2024
0
Fiyat biraz tuzlu: Google Pixel 8a’nın fiyatı ve özellikleri sızdırıldı!

Fiyat biraz tuzlu: Google Pixel 8a’nın fiyatı ve özellikleri sızdırıldı!

Google, Pixel ailesine bir yeni modeli daha eklemek için hazırlanıyor. Çok yakında gerçekleşen lansmanla tanıtılması beklenilen Google Pixel 8a, bugün...

Spread the love <3
Mar
28
2024
0
Students switch to AI to learn languages - BBC.com

Students switch to AI to learn languages – BBC.com

source Spread the love <3

Spread the love <3
Nis
11
2024
0
Astranis unveils Omega ‘MicroGEO’ satellites for beaming dedicated broadband down from high orbit

Astranis unveils Omega ‘MicroGEO’ satellites for beaming dedicated broadband down from high orbit

Astranis has taken the wraps off a new generation of communications satellites that will serve broadband to customers on Earth...

Spread the love <3
May
19
2024
0
Deal Dive: Sagetap looks to bring enterprise software sales into the 21st century

Deal Dive: Sagetap looks to bring enterprise software sales into the 21st century

When the founders of Sagetap, Sahil Khanna and Kevin Hughes, started working at early-stage enterprise software startups, they were surprised...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?