Teknoloji 26 Mayıs 2024

Film serisinin yönetmeni, yeni bir Mad Max oyunu istiyor!

Film serisinin yönetmeni, yeni bir Mad Max oyunu istiyor!

Mad Max: Fury Road’un başarısı ve yeni çıkan Furiosa filmi, Mad Max evrenine olan ilgiyi yeniden alevlendirdi. Yönetmen George Miller, 2015’te çıkan Mad Max oyunu hakkında düşündüklerini ve serinin gelecekteki yeni oyun potansiyelini değerlendirdi.

George Miller, Cannes’da Gaming Bible ile yaptığı röportajda, 2015’te Avalanche Studios tarafından geliştirilen Mad Max oyunu hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Miller, oyunun beklentilerini karşılamadığını belirterek, “Oyun, istediğim kadar iyi değildi” dedi.

Miller, projede doğrudan yer alamamanın ve tüm materyallerin Avalanche’e verilmek zorunda olmasının oyunun kalitesini düşürdüğünü düşündüğünü söyledi. Miller, “En yüksek seviyede yapılmadıkça bir şey yapmamayı tercih edenlerden biriyim” dedi.

Miller, yeni bir Mad Max oyununun yapılmasını isterken, bu projeyi yönetmesi için Hideo Kojima’yı ideal kişi olarak görüyor. Metal Gear Solid ve Death Stranding’in yaratıcısı Kojima, Fury Road’un büyük bir hayranı olduğunu açıkça belirtmişti. Miller, Kojima’yla konuştuğunu ancak onun kendi projeleriyle meşgul olduğu için böyle bir teklifte bulunmaktan çekindiğini belirtti.

Avalanche’in Mad Max oyunu, Fury Road’un çıkışından birkaç ay sonra piyasaya sürüldü ve Fury Road ile Beyond Thunderdome arasında geçen bir hikayeye sahipti. Oyun, piyasaya çıktığında olumlu eleştiriler alsa da aynı gün çıkan Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ile rekabet etmek zorunda kaldı ve bu durum oyunun satışlarını olumsuz etkiledi.


Film serisinin yönetmeni, yeni bir Mad Max oyunu istiyor!

Daniel Craig, sevilen rolüyle geri dönüyor!

Daniel Craig, sevilen dedektif rolü ile Knives Out 3 filminde geri dönüyor ve hatta filmin fragmanı da yayınlandı.

Avalanche Studios’un kurucu ortağı Christofer Sundberg, Warner Bros.’un oyunun çıkış tarihini değiştirmemekte ısrarcı olduğunu ve bu durumun satışları kötü etkilediğini söyledi. Sundberg, Warner Bros.’un bu nedenle bazı DLC’leri iptal ettiğini ve oyunun potansiyelinin politik sebepler yüzünden kaybedildiğini belirtti.

Sundberg, Miller’ın oyunu hakkında yaptığı eleştirileri de reddetti ve Warner Bros.’un oyunu lineer bir yapıya zorlamasının oyunun gelişimini olumsuz etkilediğini savundu. Kojima’nın bir Mad Max oyunu yapması durumunda tamamen farklı bir deneyim sunacağını düşündüğünü söyledi.

Yayınlandığı tarihten bu yana film serisinin oyunu kült bir klasik haline geldi ve hem PC’de hem de konsollarda oynanabilir durumda. Furiosa filmiyle birlikte yeniden gündeme gelen Mad Max evreni, belki de önümüzdeki günlerde oyunun daha fazla ilgi görmesini sağlayacak.

source

Spread the love <3

You may also like...

Mar
19
2024
0
SCIN: A new resource for representative dermatology images

SCIN: A new resource for representative dermatology images

Posted by Pooja Rao, Research Scientist, Google Research Health datasets play a crucial role in research and medical education, but...

Spread the love <3

Bu köyde herkes İngilizce konuşuyor: Türkiye'de eşi benzeri yok! Bakın 64 yıldır nasıl öğreniyorlar – Yeni Şafak

Diyarbakır’ın tarihi Sur ilçesinin 130 haneli ve 700 nüfuslu Alçık Mahallesi’nin sakinleri, 1960’ta petrol arama şirketlerinin köylerine gelmesiyle bunu büyük...

Spread the love <3
Haz
05
2024
0

Google, telefonları yavaşlatan sorunu nihayet çözdü!

Google’ın Mayıs 2024’te yayınladığı en son Google Play Sistem güncellemesi, bazı Android telefonlarda yavaşlama sorunu ortaya çıkmıştı. Bu güncelleme bazı...

Spread the love <3
May
28
2024
0

Man who 'ran through plane naked and knocked over attendant' arrested

A man who allegedly ran naked down the aisle of a plane in the middle of a flight has been...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?