Teknoloji 23 Mart 2024

GTA 6 erteleniyor mu? Acil toplantı yapıldı

Spread the love <3

Grand Theft Auto VI, muhtemelen tarihin en çok beklenen oyunlarından biri olarak milyonlarca oyuncu tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Ancak Rockstar Games’in uzaktan çalışanlarına yönelik istenmeyen acil toplantı talebiyle, GTA 6‘nın 2025 çıkış penceresini kaçırması ve 2026’ya erteleniyor olabilir.

GTA 6 erteleniyor mu? Rockstar acil toplantı ayarladı

Açık dünya suç simülatörünün devam oyunu, resmi olarak 2023 Aralık ayında (2022’deki büyük bir sızıntıdan sonra) tanıtıldı. Rockstar Games, Miami, Florida’yı temsil eden kurgusal Vice City’de geçecek oyun üzerinde çalışıyor.

GTA 6 erteleniyor mu? Acil toplantı yapıldı
GTA 6 erteleniyor mu? Acil toplantı yapıldı 8

Oyunun PS5 ve Xbox Series için 2025 yılında çıkması planlanıyor ve şu anda iç hedef 2025’in başları. Ancak, devam oyununun 2025’in sonuna kadar ya da hatta 2026’ya kadar ertelenme ihtimali artıyor.


GTA 6 erteleniyor mu? Acil toplantı yapıldı

GTA 6 için konsol oyuncularını üzen iddia!

Sony’nin yakın zamanda piyasaya sürmesi beklenen PlayStation 5 Pro, GTA 6’yı kaç FPS ile oynatır? İşte yeni iddia…

Rockstar Games, Şubat ayında çalışanlarına Nisan ayı başında haftada beş gün ofise dönmelerini zorunlu kıldı. Bu ani değişiklik, birçok çalışanı şaşırttı ve uzaktan işe alınan bazı çalışanların itiraz etmelerine yol açtı.

Ofise dönüş talebi, güvenlik ve kalite nedenleriyle yapılırken, kaynaklar GTA 6’nın gelişiminin “geriye düştüğünü” ve Rockstar yönetiminin oyunun 2025 yılını kaçırma konusunda endişeli olduğunu belirtiyor.

GTA 6 erteleniyor mu? Acil toplantı yapıldı
GTA 6 erteleniyor mu? Acil toplantı yapıldı 9

Şu anda Rockstar, GTA 6’nın 2025 İlkbaharında çıkışını hedefliyor. Ancak kaynaklar, 2025’in başında çıkışının gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinden emin olmadıklarını ve 2025 sonbahar çıkışının daha olası ve uygulanabilir göründüğünü belirtiyor.

Bu durum, GTA 6’nın 2026’ya ertelenmesini “acil durum planı” olarak masada tutuyor. Bu gelişmeler, GTA 6’nın nihai geliştirme aşamalarının kolay veya hızlı olmayacağını gösteriyor ve şirket, 2025 hedefi için çalışmalarını sürdürüyor.

Rockstar’ın çalışanları ofise çağırması GTA 6’nın ertelenip ertelenmeyeceği konusunda yıllardır bekleyen oyuncuları tedirgin etti. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de bu gelişme oyunun ertelendiğini mi gösteriyor? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

source

You may also like...

Nis
11
2024
0

The complete TC Early Stage 2024 agenda is here!

Spread the love <3

Spread the love <3 We’re excited to reveal the complete agenda, packed with keynote stage speakers and interactive roundtable sessions....

Mar
12
2024
Android 15 alacak Oppo modelleri!

Android 15 alacak Oppo modelleri!

Spread the love <3

Spread the love <3 Google firması, bir süredir merakla beklenen Android‘in yeni sistem güncellemesinin ilk geliştirici ön izlemesini resmi olarak paylaştı....

Nis
04
2024
0
React Native Tutorial for Beginners - Build a React Native App

React Native Tutorial for Beginners – Build a React Native App

Spread the love <3

Spread the love <3Build amazing iOS & Android apps with React Native! This beginner-friendly tutorial gets you started. Ready for...

Mar
29
2024
0
En iyi yapay zeka siteleri!

En iyi yapay zeka siteleri!

Spread the love <3

Spread the love <3 Hayatımıza girdiği ilk günden beri işlerimizi oldukça kolaylaştıran ve hızlandıran yapay zeka, artık önemli bir noktaya...

Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?