Teknoloji 16 Mart 2024

Hepsiburada ile teknoloji ve ticarette kadın liderliği!

Spread the love <3

Hepsiburada, kadın girişimcileri destekleme ve güçlendirme yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyor. Şirketin CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin, Birleşmiş Milletler 68. Kadının Statüsü Komisyonu – CSW68 – kapsamında yapılan görüşmelerde Türkiye’nin kadın girişimcilik alanındaki çabalarını dünyaya anlattı. BM ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği -KAGİDER- iş birliği ile kadınların ekonomik gelişimine yönelik projeleri ve deprem bölgesindeki kadın girişimciliğini destekleme faaliyetlerini paylaştı.

Nasdaq’dan Times Meydanı’na: Hepsiburada, kadın girişimcilere desteğini sürdürüyor!

Hepsiburada, 2017’den bu yana kadın girişimcileri desteklemek için özel bir program yürütüyor. Bu program kapsamında, şu anda 50 bine yakın marka sahibi kadın girişimci bulunuyor ve bu sayının 2030 yılına kadar 120 bine ulaşması hedefleniyor. Şirket, değişik iş birlikleri ve kooperatiflerle deneyimlerini artırarak, kadın girişimcilerin ekonomik gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Hepsiburada ile teknoloji ve ticarette kadın liderliği!
Hepsiburada ile teknoloji ve ticarette kadın liderliği! 7

Gökçetekin, Nasdaq borsasının Times Meydanı’ndaki dijital panolarında Hepsiburada ve Türk bayrağı görsellerinin yer almasının, Türkiye için önemli bir gurur kaynağı olduğunu belirtti. Bu görünürlük, şirketin kadın girişimcilere verdiği desteğin uluslararası alanda tanınmasına yardımcı oluyor.


Hepsiburada ile teknoloji ve ticarette kadın liderliği!

Hepsiburada, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü unutmadı!

Hepsiburada, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü, hayallerini gerçekleştiren girişimci kadın hikayesiyle kutluyor.

6 Şubat depremlerinin ardından Hepsiburada, bölgeye binlerce çalışanıyla birlikte giderek, ekonomi ve teknoloji kullanarak depremin yaralarını iyileştirmeye yönelik çabalarını artırdı. Bu süreçte, kadın girişimci yetiştirmek amacıyla ihtisas merkezleri açıldı ve 5 bin kişiye ulaşma hedefi konuldu.

BM Kadın Birimi ve KAGİDER ile işbirliği içinde yürütülen bir projede ise yerel kadın kooperatiflerinin ürettiği ürünlerden oluşan kutular hazırlandı. Bu kutular, kadınlardan kadınlara geçecek muhteşem bir hediye olarak tanımlandı. Sonra Hepsiburada’da satışa sunuldu. İçinde çiğ tahinler, nar ekşisi, ipek şallar, kuru meyveler gibi yöresel ürünlerin bulunduğu bu kutulara gösterilen yoğun ilgi gösterildi.

Nilhan Onal Gökçetekin de herhangi bir fikri olan tüm kadınları Hepsiburada platformuna katılmaya davet ediyor. Şirket, kadın girişimcilere reklam yapma, ürün fotoğraflarını çekme, pazarlama gibi konularda destek olacağını söylüyor.

source

You may also like...

Nis
10
2024
0
Proxima Fusion raises $21M to build on its ‘stellarator’ approach to nuclear fusion

Proxima Fusion raises $21M to build on its ‘stellarator’ approach to nuclear fusion

Spread the love <3

Spread the love <3 Venture capitalists’ appetite for fusion startups has been up and down in the last few years....

Yapay Zeka Destekli İngilizce Dersi Ödev İçerikleri Hazırlama

Spread the love <3

Spread the love <3Yapay zeka (YZ) teknolojisi, eğitim alanında da giderek daha fazla kullanılmaktadır. Yapay zeka destekli eğitim, öğrencilere daha...

Dudak uçuklattı! GTA 6’nın kaç GB yer kaplayacağı ortaya çıktı

Spread the love <3

Spread the love <3 Rockstar Games, birkaç yıldır merakla beklenen Grand Theft Auto VI (GTA 6) oyunu için ilk tanıtım...

Şub
28
2024
Her Zaman Tdk Doğru Yazılışı... Her Zaman Mı, Herzaman Mı Nasıl Yazılır?

Her Zaman Tdk Doğru Yazılışı… Her Zaman Mı, Herzaman Mı Nasıl Yazılır?

Spread the love <3

Spread the love <3 Her zaman kelimesinin TDK’ya göre yazılışı araştırılan bir konudur. Her zaman kelimesi oldukça yaygın olarak kullanılan...

Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?