Teknoloji 8 Haziran 2024

IQUEEM ile dijitalde “Terzi İşi” dönemi!

Türkiye’nin lider dijital pazarlama ajanslarından IQUEEM, turizm sektöründeki 16 yıllık köklü deneyimini Google, VK ve Hybrid Ads.ai gibi global platformlarda kazandığı önemli başarılarla perçinliyor. Premium markalara odaklanan ve yenilikçi stratejileriyle öne çıkan ajans, 4 farklı platformda 7 uluslararası başarı hikayesine imza atarak sektördeki öncü konumunu sağlamlaştırıyor.

2024 yılında 446,5 milyar dolarlık bir pazar büyüklüğüne ulaşması öngörülen turizm ve seyahat sektörü, dijitalleşmenin etkisiyle her geçen gün daha rekabetçi bir yapıya bürünüyor. Bu durum, doğrudan tüketiciye hizmet veren işletmeleri rezervasyonlarını artırmak, yeni gelir kapıları aralamak ve hedef kitleleriyle güçlü bağlar kurmak için yeni arayışlara itiyor.

IQUEEM ile dijitalde “Terzi İşi” dönemi! 14

Teknolojinin baş döndürücü hızıyla birlikte değişen tüketici alışkanlıkları, turizm markalarını geleneksel pazarlama yöntemlerinden sıyrılıp dijital pazarlama stratejilerini benimsemeye zorluyor. Bu alanda başarıya giden yol ise, tüm platformlarda yetkin olmak ve sürekli gelişen trendlere ayak uydurabilecek yenilikçi çözümler üretmekten geçiyor.
Apple yapay zekayı başka bir isimle tanıtabilir!

10 Haziran’da yapılacak WWDC’de Apple yapay zekasını Apple Zeka olarak tanıtabilir. Yeni raporlar Apple’ın OpenAI ile anlaşmasını gösteriyor.

Dijital pazarlamanın artık bir tercih değil, bir zorunluluk haline geldiğinin altını çizen IQUEEM CEO’su Berkun Meral, sektördeki tecrübelerini ve vizyonunu ShiftDelete ile paylaştı. Meral, her sektörün kendine has dinamikleri olduğunu, turizm sektörünün ise oldukça değişken ve trendlerin hızla evrim geçirdiği bir yapıya sahip olduğunu belirtiyor. Tüketici davranışlarını doğru okumak, küresel gelişmeleri yakından takip etmek ve isabetli dijital pazarlama stratejileriyle ilerlemenin hayati önem taşıdığını vurguluyor.

Dijital pazarlama yatırımlarının geri dönüşüne de değinen Meral, “Bu alana yatırım yapan markalar, sezonluk doluluk oranlarını artırabilir, marka bilinirliklerini güçlendirebilir ve uzun vadede sürdürülebilir bir büyüme sağlayabilirler. Dijital pazarlamanın ölçülebilir ve veri odaklı yapısı, markaların yatırımlarının etkisini net bir şekilde görmelerini sağlar,” şeklinde konuşuyor.

Peki IQUEEM’i rakiplerinden ayıran ve bu denli başarılı kılan unsurlar neler? Meral, başarılarının temelinde yatan iki önemli faktörü “terzi işi” çalışma modeli ve “uzman ekip” olarak açıklıyor.

Her markanın kendine özgü ihtiyaçları ve hedefleri vardır. Biz IQUEEM olarak, ‘tek tip’ çözümler sunmak yerine, markalarımızı yakından tanıyor, ihtiyaçlarını analiz ediyor ve hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak özel stratejiler geliştiriyoruz.”

Meral ayrıca, doğru platformlarda uzmanlaşmanın önemine dikkat çekerek, “4 platformda 7 global başarı hikayesi tesadüf değil. Bu başarının arkasında, her biri kendi alanında uzmanlaşmış bir ekip ve derinlemesine sektör bilgisi yer alıyor,” diyor.

IQUEEM, turizm sektöründeki öncülüğünü e-ticaret alanına da taşıyor. E-ticaret markalarına özel olarak geliştirdiği dijital pazarlama stratejileriyle bu alanda da iddialı olduğunu belirten Meral, “E-ticaret markalarının rekabet güçlerini artırmalarına, marka bilinirliklerini yükseltmelerine ve satışlarını artırmalarına yardımcı oluyoruz,” ifadelerini kullandı.

Sürekli gelişim ve yenilikçilik odaklı yapısıyla dijital pazarlama dünyasında fark yaratan IQUEEM, hem turizm hem de e-ticaret alanında markaların dijital dönüşüm yolculuklarında güvenilir bir partner olmaya devam ediyor.

source

Spread the love <3

You may also like...

Nis
09
2024
0
Google Cloud Next 2024: Everything announced so far

Google Cloud Next 2024: Everything announced so far

Google’s Cloud Next 2024 event takes place in Las Vegas through Thursday, and that means lots of new cloud-focused news...

Spread the love <3
May
30
2024
0

Amazon Prime Gaming kısa süreliğine 7 oyun birden veriyor!

Amazon, Prime abonelerine Prime Gaming ile ücretsiz oyunlar ve promosyonlar vermeye devam ediyor. Bu kapsamda Haziran ayında dağıtılacak ücretsiz Amazon...

Spread the love <3
May
16
2024
0
Mercedes platformu durduruldu! EQE ve EQS bekleneni vermedi

Mercedes platformu durduruldu! EQE ve EQS bekleneni vermedi

Alman otomotiv devi Mercedes’ten şaşırtıcı ve beklenmedik bir haber geldi. Mercedes, lüks elektrikli araçlar için planladığı yeni platformu olan MB.EA...

Spread the love <3
Nis
03
2024
0
Xbox’a yapay zeka geliyor! Ne işe yarayacak?

Xbox’a yapay zeka geliyor! Ne işe yarayacak?

Microsoft, Xbox platformunda kullanıcı deneyimini iyileştirmek için yeni bir adım atıyor. Şirket, kullanıcıların destek taleplerine yanıt vermek üzere bir yapay...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?