Teknoloji 24 Nisan 2024

Jennifer Lopez’li yapay zekâ filmi Atlas’ın yeni fragmanı geldi

Başrolünde ünlü Amerikan pop sanatçısı Jennifer Lopez’in yer aldığı ve yönetmen koltuğunda San Andreas Fayı filminin yönetmeni Brad Peyton’un oturduğu yapay zeka temalı Netflix filmi Atlas için yeni bir fragman paylaşıldı.

Netflix’in yapımcılığını üstlendiği bu epik film, apokaliptik bir gelecekte insanlığın bir yapay zeka robotunu durdurma mücadelesini anlatıyor. Fragmanda, Jennifer Lopez ‘in canlandırdığı Atlas Shepherd karakteri, yıllarını Harlan adındaki bir yapay zeka robotunu avlamaya adamış bir kahraman olarak karşımıza çıkıyor.

Ancak Atlas, Harlan’ı durdurmak için beklenmedik bir müttefik olan Smith adlı bir bilgisayar programıyla işbirliği yapmak zorunda kalıyor. Lopez’in karakteri, Dünya’nın yok oluşunun eşiğindeyken, buzlarla kaplanmış ve yangınlarla harap olmuş bir dünyada yaşayan insanlığın umudu olmaya çalışıyor.

Atlas, Jennifer Lopez’in etkileyici performansıyla dikkat çekiyor ve filmde Simu Liu, Sterling K. Brown, Gregory James Cohan, Abraham Popoola, Mark Strong ve Lana Parrilla gibi birçok tanınmış oyuncunun da yer aldığı görülüyor. Fragman, Atlas’ın yüksek tempolu ve gerilim dolu bir hikayeye sahip olduğunu gösteriyor.

Atlas, yapay zeka konusundaki korkuları ve endişeleri ele alarak günümüzün en önemli tartışma konularından birine odaklanıyor. Film, yapay zekanın insanlığı yok etme tehdidini dramatik bir şekilde işleyerek izleyicilerin düşünmelerini ve tartışmalarını sağlıyor.

Jennifer Lopez ‘in Atlas filmindeki performansı, onun kariyerindeki çeşitliliği ve yeteneklerini bir kez daha kanıtlıyor. Fragman, Lopez’in karakterinin derinlikli ve güçlü bir performans sergilediğini gösteriyor ve izleyicileri filmi merakla beklemeye yönlendiriyor.

Atlas, yapay zeka konulu bilim kurgu filmlerinin artan popülaritesine katkıda bulunarak bu türün hayranlarını memnun edecek gibi görünüyor.

Yapay zeka ve teknolojinin insanlık üzerindeki etkilerini ele alan bu tür filmler, izleyicilere düşündürücü ve heyecan verici bir deneyim sunuyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

source

Spread the love <3

You may also like...

May
10
2024
0

Mavi Vatanın Çelik Kılıcı olan AKYA Torpidosu, seri üretime başlıyor!

ROKETSAN’ın yerli ve millî imkanlarla geliştirdiği AKYA Ağır Sınıf Harp Torpidosu, Türk Deniz Kuvvetleri için önemli bir dönüm noktası olacak....

Spread the love <3
Mar
23
2024
0
Grafikleri efsane korku oyunu için geri sayım! İşte fragman

Grafikleri efsane korku oyunu için geri sayım! İşte fragman

Yeni bir korku oyunu, kısa sürede büyük dikkat çekmeyi başardı. The Chinese Room isimli stüdyo tarafından geliştirilen Still Wakes The...

Spread the love <3
May
21
2024
0

Iranian protesters express 'joy' over death of president in helicopter crash

Iranian protesters have expressed “joy” over the death of President Ebrahim Raisi who was dubbed the “Butcher of Tehran”. Speaking...

Spread the love <3
Mar
21
2024
0
Macron&#039;s boxing photos show off his muscles - but he&#039;s not the first leader to try to flaunt his strength

Macron's boxing photos show off his muscles – but he's not the first leader to try to flaunt his strength

Emmanuel Macron’s new boxing photos have impressed so many people online that he’s got “Rocky” trending on social media. The...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?