Teknoloji 23 Mayıs 2024

Kayacan Holding, farklı sektörlerden gücünü alarak iddialı bir giriş yaptı!

Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden Gençpa Teknoloji ve bünyesindeki yenilikçi iştirakler, güçlerini birleştirerek Kayacan Holding çatısı altında bir araya geldi. Holding, bu birleşmeyle teknoloji, enerji, sağlık, e-ticaret ve perakende gibi farklı sektörlerde faaliyet gösterecek. Kayacan Holding, sadece Türkiye ekonomisine katkı sağlamayı değil, aynı zamanda global arenada da söz sahibi olmayı hedefliyor.

Kayacan Holding çatısı altında Gençpa Teknoloji, iFocus, 5K Teknoloji, Gökada, Inepilepsy, Ficodesk, Ziv4, Hebys, Copetract, Qsoft, Prevego ve Pocket E-sim gibi farklı alanlarda hizmet veren markalar bulunuyor. Bu şirketlerin her biri kendi sektörlerinde öncü çözümler ve yenilikçi teknolojiler sunarak pazarın dinamiklerini şekillendiriyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Ulaş Kayacan, yenilikçi bir vizyonla yola çıktıklarını ve dijital dünyada öncü olmayı hedeflediklerini belirtti. Kayacan, müşterilerine, çalışanlarına, paydaşlarına ve topluma karşı sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmenin önemini vurguladı.

Kayacan Holding, büyüme hedefleri konusunda da oldukça iddialı. Holding, 2023 yıl sonu itibarıyla cirosunu iki katına çıkararak 2 milyar TL’ye ulaşmayı hedefliyor. Uzun vadeli hedefler ise çok daha büyük. Kayacan Holding, 2030 yılında 10 milyar TL ciroya ulaşmayı planlıyor.

Bu hedeflere ulaşmak için yurt dışı pazarlara da odaklanacaklarını belirten Kayacan, ABD, Avrupa, Brezilya, Çin ve Hindistan pazarlarına yönelik çalışmalarını hızlandıracaklarını ifade etti.

Kayacan Holding, sadece kendi bünyesindeki şirketlerle değil, dışarıdan da girişimlere yatırım yaparak büyümeyi hedefliyor. Özellikle yapay zeka, blockchain ve yüksek teknoloji alanlarında faaliyet gösteren girişimlere odaklanacaklarını belirten Kayacan, 2030 yılına kadar 100 girişime 10 milyon dolar yatırım yapmayı planladıklarını açıkladı.

Kayacan Holding, bu yatırımlarla sadece finansal destek sağlamayı değil, aynı zamanda girişimlere tecrübelerini aktararak rehberlik etmeyi de amaçlıyor.

source

Spread the love <3

You may also like...

Mar
28
2024
0
NewRetirement aims to shake up retirement planning with a holistic approach

NewRetirement aims to shake up retirement planning with a holistic approach

When entrepreneur Stephen Chen’s mom began approaching retirement age, she was forced to borrow money from Chen — and Chen’s...

Spread the love <3
May
25
2024
0
Women in AI: Chinasa T. Okolo researches AI’s impact on the Global South

Women in AI: Chinasa T. Okolo researches AI’s impact on the Global South

To give AI-focused women academics and others their well-deserved — and overdue — time in the spotlight, TechCrunch has been...

Spread the love <3
Haz
08
2024
0

Apple WWDC 2024: Yapay zeka, iOS 18 ve dahası!

Apple, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği WWDC 2024 kapsamında yazılımlarıyla ilgili birçok yenilik duyurmaya hazırlanıyor. Yapay zeka destekli iOS 18/iPadOS 18’e ek...

Spread the love <3
Mar
27
2024
0
Rescue ongoing as cars and people fall into water after ship strike causes bridge to collapse

Rescue ongoing as cars and people fall into water after ship strike causes bridge to collapse

A major bridge has collapsed in the US city of Baltimore after it was hit by a cargo ship. Footage...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?