Teknoloji 22 Mart 2024

League of Legends MMO oyunu iptal mi edildi?

Riot Games, uzun bir süredir beklenen League of Legends evreninde geçen MMO projesinde önemli bir değişiklik yapma kararı aldı. Şirket, proje yönelimini baştan aşağı yenileme kararı alarak, oyunseverlere daha önce görülmemiş bir deneyim sunmayı hedefliyor.

League of Legends MMO oyunu baştan tasarlanmak üzere iptal edildi

Riot’un bu kararını duyuran Marc Merrill (Tryndamare), Twitter üzerinden yaptığı açıklamada proje ekibinin yoğun bir şekilde bu yönde bir değişikliğe gitme kararı aldığını belirtiyor. Bu yeni rotada, oyunun baş yapımcısı olarak Fabrice Condominas yer alacak. Condominas, oyun dünyasında geniş bir deneyime sahip bir isim olarak biliniyor ve Riot’un MMO projesine yeni bir perspektif getireceğine inanılıyor.

Projenin teknik yönetmenliğini ise Vijay Thakkar üstleniyor. Thakkar, daha önce yapılan çalışmaların temel alınarak, yeniden başlatılan projenin teknik altyapısını güçlendirmeye odaklanacak.

Riot’un bu kararı, şirketin oyunculara daha önce görülmemiş bir deneyim sunma konusundaki kararlılığından ötürü verilmiş. Bu, sadece bir oyun projesi değil, aynı zamanda bir evrenin hayranlarını tatmin edecek bir deneyim yaratma çabası kapsamında yapılacak.


League of Legends MMO oyunu iptal mi edildi?

Ubisoft Bahar İndirimleri başladı!

Ubisoft bahar indirimleri kapsamında birçok oyun, ’e varan indirime girdi. Gelin tüm listeye birlikte göz atalım!

Tryndamare’nin açıklamasında yer alan ‘Birkaç yıl daha sessiz kalacağız’ ibaresi ise tepkiye yol açtı. Hayranlar, ‘zaten yıllardır sessizdiniz, ne değişti ki?’ minvalinde tepkiler verdi.

Riot’un MMO projesinin sıfırdan yeniden başlaması, daha iyi bir oyun göreceğimize işaret. Bu karar, oyunseverler arasında karışık tepkilere yol açtı. Siz League of Legends MMO oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizle paylaşmayı lütfen unutmayın.


source

Spread the love <3

You may also like...

Mar
20
2024
0
iPhone 16 ekranı çok daha hassas olacak!

iPhone 16 ekranı çok daha hassas olacak!

2024 yılının başındayız ancak iPhone 16 şimdiden gündemde. Bu yılın Eylül ayında tanıtılması beklenen yeni modelle ilgili farklı bilgilerde gelmeye...

Spread the love <3
Mar
15
2024
13
Google sızıntıları engellemeyedi! Pixel Fold 2 özellikleri sızdı

Google sızıntıları engellemeyedi! Pixel Fold 2 özellikleri sızdı

Katlanabilir telefon pazarındaki çalışmalarına devam eden Google, çok yakında Pixel Fold 2 modeliyle kullanıcıların karşısına çıkacak. Cihazla ilgili bugüne dek...

Spread the love <3
Nis
15
2024
0
How Biden watched the Iranian attack - and what he told Netanyahu

How Biden watched the Iranian attack – and what he told Netanyahu

President Biden was in the Situation Room at the White House throughout Saturday evening watching, in real time, Iran’s unprecedented...

Spread the love <3

Yapay Zeka Destekli İngilizce Dersi Ödev İçerikleri Hazırlama

Yapay zeka (YZ) teknolojisi, eğitim alanında da giderek daha fazla kullanılmaktadır. Yapay zeka destekli eğitim, öğrencilere daha etkili, kişiselleştirilmiş ve...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?