Teknoloji 8 Haziran 2024

M2 işlemcili iPad Air 2024 kutu açılımı!

Apple, 11 inç iPad Air’in yeniden tasarlanan ve 13 inç iPad Air’in tamamen yeni bir modeli olan iki yeni iPad Air modelini tanıttı. Her iki cihaz da Apple’ın güçlü M2 çipi ile donatılmış olarak geliyor, bu da onları şimdiye kadar üretilen en hızlı ve en güçlü iPad Air modelleri yapıyor. M2 işlemcili iPad Air 2024 kutu açılımı sizlerle.

Shiftdelete.net

M2 işlemcili iPad Air 2024 satın almak için buraya tıklayın

M2 çipi, M1’e göre %40 daha hızlı CPU performansı ve %35 daha hızlı GPU performansı sunarak kullanıcıların ağır iş yüklerini rahatlıkla yönetmesine olanak tanıyor. Bu yenilik, iPad Air’i hem profesyonel kullanıcılar hem de yaratıcı işler için mükemmel bir araç haline getiriyor. Aynı zamanda, yeni iPad Air modelleri 16 çekirdekli Neural Engine ile daha hızlı makine öğrenme yetenekleri sunuyor.

11 inç modelde Liquid Retina ekran, 13 inç modelde ise Liquid Retina XDR ekran bulunuyor. Her iki ekran da daha geniş renk gamı ve daha yüksek parlaklık ile kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarıyor. Yeniden tasarlanan 11 inç model, daha ince çerçeveleri ve hafif yapısıyla dikkat çekiyor. 13 inç model ise büyük ekran deneyimini hafif ve taşınabilir bir formda sunuyor.

Yeni iPad Air modelleri, 12 MP geniş kamera ve 12 MP ultra geniş ön kamera ile donatılmış durumda. Bu kameralar, hem fotoğraf çekimlerinde hem de video konferanslarda yüksek kaliteli görüntü sunuyor. Ayrıca, 5G bağlantı desteği ile daha hızlı internet erişimi sağlanıyor.

Yeni iPad Air modelleri, iPadOS 16 ile birlikte geliyor. Bu işletim sistemi, çoklu görev yeteneklerini ve Apple Pencil ile uyumluluğu artırarak kullanıcıların üretkenliğini ve yaratıcılığını en üst düzeye çıkarıyor. Stage Manager ve yeni Freeform uygulaması gibi özellikler, kullanıcıların iş akışlarını daha verimli hale getiriyor.

Apple’ın bu yeni iPad Air modelleri ile hem profesyonel kullanıcıları hem de günlük kullanıcıları hedeflediği açıkça görülüyor. M2 çipi, gelişmiş ekranlar ve kamera özellikleri ile yeni iPad Air modelleri, tablet pazarında çıtayı yükseltecek gibi görünüyor.

source

Spread the love <3

You may also like...

BBC Learning English – The English We Speak / Doomscrolling – BBC

BBC Learning English – The English We Speak / Doomscrolling  BBCsource Spread the love <3

Spread the love <3
Nis
24
2024
0
Apple, Vision Pro hedefini düşürdü!

Apple, Vision Pro hedefini düşürdü!

Apple, bu yılın başında ilk karma gerçeklik gözlüğü Vision Pro‘yu piyasaya sürdü. Şirket, ilk günlerde cihaza olan ilginin yüksek olmasıyla...

Spread the love <3
Nis
05
2024
0
Big tech companies form new consortium to allay fears of AI job takeovers

Big tech companies form new consortium to allay fears of AI job takeovers

AI might not be coming for all jobs, but it might be coming for some.  UPS’s largest layoff in its...

Spread the love <3
Nis
07
2024
0
ABD’den büyük destek! Samsung, çip yatırımını iki katına çıkarıyor

ABD’den büyük destek! Samsung, çip yatırımını iki katına çıkarıyor

Samsung, son dönemlerde çip üretme işine verdiği önemi artırmış durumda. Geçtiğimiz günlerde çıkan bir habere göre yapay zeka çipi geliştirerek...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?