Teknoloji 8 Mayıs 2024

M2 işlemcili iPad Air elimde!

M2 işlemcili iPad Air elimde!

Apple, bugün gerçekleştirdiği “Let Loose” etkinliğinde 11 ve 13 inçlik iPad Air modelini tanıttı. M2 işlemcili iPad Air elimizde.

M2 işlemcili iPad Air elimde!

M2 işlemcili iPad Air elimde!Shiftdelete.net

Özellikle A14 Bionic işlemciden M2 işlemcisine geçiş yaparak dikkatleri üzerine çeken yeni iPad Air, teknik özellikleri ve fiyatıyla merak uyandırıyor.

13 inçlik iPad Air, Apple’ın iPad serisinde bir süredir beklenen bir güncelleme ile gelmektedir. Önceki modellerde standart LCD panel kullanılırken, yeni model mini-LED ekran teknolojisine geçiş yapıyor. Bu teknoloji, HDR içeriklerinde artan parlaklık, daha derin siyahlar ve daha fazla kontrast sunarak görsel bir zenginlik sağlıyor. Ayrıca, 12.9 inç iPad Pro modelinde de kullanılan mini-LED ekran panelleri bu modele entegre edilmiş, bu da daha düşük enerji tüketimi gibi ek avantajlar sunuyor. Ancak, 10.9 inç iPad Air modelleri hâlâ mevcut LCD ekranlarla devam edecek çünkü Apple bu boyutta mini-LED ekran envanterine sahip değil.

Yeni 13 inç iPad Air modeli, kullanıcı deneyimini ve performansı artıran bir dizi güncelleme ile geliyor. Hem profesyonel hem de kişisel kullanım için ideal bir seçenek olan bu tablet, performans, bağlantı ve sürdürülebilirlik açısından kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor. M2 çipi sayesinde, M1 çipli önceki modele göre %50 daha hızlı, A12 Bionic çipli modellere kıyasla ise üç kat daha hızlı performans sunuyor. Bu, uygulamaları daha hızlı açma, oyunları daha akıcı oynamak ve daha karmaşık görevleri kolayca yönetme imkanı tanıyor.

Liquid Retina ekran canlı ve keskin görsellerle her türlü multimedya aktivitesini, film izlemeyi, oyun oynamayı veya kitap okumayı keyifli bir hale getirirken, manzara stereo ses özelliği de multimedya deneyimini daha da zenginleştiriyor.

source

Spread the love <3

You may also like...

Nis
06
2024
0
Amazon takes on India rivals with Bazaar, a low-cost fashion store

Amazon takes on India rivals with Bazaar, a low-cost fashion store

Amazon has quietly introduced a “special store” called Bazaar in India, featuring affordable and trendy fashion and lifestyle products, as...

Spread the love <3
Nis
22
2024
0
Tesla layoffs, Cybertruck recalls and Serve Robotics goes public

Tesla layoffs, Cybertruck recalls and Serve Robotics goes public

Welcome back to TechCrunch Mobility — your central hub for news and insights on the future of transportation. Sign up here...

Spread the love <3
Mar
17
2024
8
&#039;Words are not enough&#039; from US on Middle East conflict, says Sinn Fein leader

'Words are not enough' from US on Middle East conflict, says Sinn Fein leader

Sinn Fein president Mary Lou McDonald says the Middle East is at “a tipping point” and “words are not enough”...

Spread the love <3
Nis
05
2024
0
Elon Musk&#039;s X causes confusion as free blue ticks make a comeback

Elon Musk's X causes confusion as free blue ticks make a comeback

X has caused confusion by reinstating free blue ticks for some users – a year after it began charging for...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?