Teknoloji 6 Haziran 2024

MG iSMART TUR Uygulaması Apple Store’da Yayınlandı!

MG Motors Türkiye, yılın ikinci yarısında kullanıma sunmayı planladığı MG iSMART TUR uygulamasını Apple Store’da yayınladı. Ancak, araçlardaki e-sim modülleri henüz aktif olmadığı için uygulama şu anda kullanılamıyor.

Bu yeni uygulama ile MG sahiplerinin araçlarını akıllı telefonları üzerinden kontrol etmeleri ve yönetmeleri amaçlanıyor. Benzer şekilde Tesla’nın uygulamasında olduğu gibi, MG iSMART TUR uygulamasıyla araçların bazı özelliklerini uzaktan kontrol etmek mümkün olacak.

MG iSMART TUR Uygulaması Apple Store’da Yayınlandı! 14

E-sim veya SIM kart modülü sayesinde araçlar internet bağlantısına sahip olacak ve kullanıcılar araçlarını mobil uygulama üzerinden yönetebilecekler. Bu, araç sahiplerine büyük bir kolaylık sağlayacak ve araç teknolojilerinin gelişmesine paralel olarak daha fazla dijitalleşmeye yol açacak bir adım.

MG Motors, iSMART TUR uygulamasıyla ilgili çalışmalarının devam ettiğini ve 2024 yılının ikinci yarısında bu çalışmaları tamamlamayı hedeflediğini belirtti. Kullanıcılar, gelişmeler hakkında bilgilendirilmeye devam edileceğinin altını çizdi ve kullanıcılardan gelen ilgiye teşekkür etti.
AMOLED ekranlı Zotac Zone tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

Yeni nesil taşınabilir el konsolu Zotac Zone Computex 2024 kapsamında görücüye çıktı. Peki konsol neler sunuyor?

Üye olmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Ancak telefon numarası ile değil e-posta adresiniz ile üye olun zira belirtilene göre SMS gelmiyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

source

Spread the love <3

You may also like...

TUDO SOBRE PHP EM 2023!

RECOMENDAMOS FORTEMENTE A HOSTINGER PARA PHP → https://codft.me/vpshostinger … Spread the love <3

Spread the love <3
Nis
11
2024
0
ChatGPT benzeri yapay zeka araçları

ChatGPT benzeri yapay zeka araçları

OpenAI‘ın Kasım 2022’de kullanıma sunduğu yapay zeka sohbet botu ChatGPT, teknoloji dünyasını kasıp kavurdu. Araç, kısa bir süre içerisinde milyonlarca...

Spread the love <3
May
25
2024
0
WhatsApp renkleri değişiyor! İşte yeni hali

WhatsApp renkleri değişiyor! İşte yeni hali

WhatsApp son aylarda aldığı tasarım değişikleriyle gündemde. Android ve iOS‘ta kapsamlı bir arayüz değişikliğine giden uygulama, şimdi de sohbetlere el...

Spread the love <3
Mar
01
2024
15
WhatsApp, menü güncellemesi getiriyor!

WhatsApp, menü güncellemesi getiriyor!

Kapsamlı bir güncelleme sürecine giren WhatsApp, bu kez de artık klasikleşen menü tasarımında değişikliğe gitmeyi planlıyor. İlk etapta Android platformunda...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?