Teknoloji 3 Haziran 2024

NVIDIA’dan 3 aylık ücretsiz Game Pass fırsatı!

NVIDIA, COMPUTEX 2024 etkinliği kapsamında en yeni teknolojilerini sergilemeye hazırlanıyor. Etkinlik öncesinde ise GeForce oyuncularına özel olarak Xbox ile iş birliği yaptığını açıkladı. Buna göre NVIDIA GeForce ekran kartı sahiplerine 3 aylık PC Game Pass ücretsiz sunulacak.

PC Game Pass GeForce kampanyası sayesinde ek ücret ödemeden yüzlerce oyunu test edebileceksiniz. Şirketin açıklamasına göre birçok Game Pass oyunu, performans ve grafik artışı sağlayan DLSS, Reflex ve ray-tracing gibi NVIDIA teknolojilerini de destekliyor.

NVIDIA’dan 3 aylık ücretsiz Game Pass fırsatı! 16

NVIDIA ayrıca GeForce NOW aracılığıyla 130’dan fazla Game Pass oyununun desteklendiğini açıkladı. Eğer sisteminizin bazı oyunları kaldırmıyorsa, NVIDIA’nın bulut oyun hizmetini tercih edebilirsiniz. 3 aylık süre boyunca GeForce NOW kullanabilirsiniz. Tabi NOW aboneliğine de ihtiyacınızın olduğunu belirtelim.
Microsoft bombayı patlattı! Call of Duty, Xbox Game Pass yolunda

Call of Duty: Black Ops 6, Xbox Game Pass ile çıkacak. Microsoft, abonelik hizmetini büyütmeyi hedefliyor. İşte detaylar.

GeForce NOW Ultimate aboneliği, bulut oyunlarda DLSS ve ray-tracing gibi RTX teknolojilerini destekliyor. Hizmetin Diablo 4, Dragon’s Dogma, StarCraft ve Dead Island 2 gibi sevilen yapımlara sahip olduğunun altını çizelim.

Kullanıcılar, 4 Haziran’dan itibaren ücretsiz PC Game Pass GeForce kampanyasından yararlanmaya başlayabilir. NVIDIA’nın web sitesindeki adımları izleyerek Microsoft hesabınızı tanımlamanız yeterli olacak. Ancak bu hesapta daha önce Game Pass aboneliği alınmamış olması gerekiyor.

NVIDIA’dan 3 aylık ücretsiz Game Pass fırsatı! 17

Game Pass kütüphanesi ise bir süredir tartışmaların odağında yer alıyor. Microsoft, büyük stüdyolarından yeni oyunlar eklememekle suçlanıyor. Ancak geçtiğimiz günlerde yapılan duyuru, Black Ops 6’nın ilk günden Xbox Game Pass kütüphanesine ekleneceğini ortaya koydu.

source

Spread the love <3

You may also like...

May
06
2024
0
Araçlara Taşıt Tanıma Birimi takmak zorunlu oluyor!

Araçlara Taşıt Tanıma Birimi takmak zorunlu oluyor!

Vergi kayıplarını önlemek için bakanlıktan büyük adım geldi. Açıklama ile 30 milyondan fazla araç sahibini ilgilendiriyor. Artık araçlara “Taşıt Tanıma...

Spread the love <3
Nis
19
2024
0
Israel threatened to respond - and it appears to have been carefully chosen

Israel threatened to respond – and it appears to have been carefully chosen

Israel threatened a retaliation, and it came before dawn on Friday morning. We’ll see what unfolds in the coming hours,...

Spread the love <3
Nis
17
2024
0
Tourists could face water restrictions in Spain

Tourists could face water restrictions in Spain

Tourists visiting Catalonia in Spain could be subject to water restrictions as the region battles a “drought emergency”, the regional...

Spread the love <3
May
15
2024
0
Woman, 24, partially paralysed after rockstar&#039;s stage dive into crowd

Woman, 24, partially paralysed after rockstar's stage dive into crowd

A 24-year-old woman is partially paralysed after the lead singer of a band landed on her when he leapt offstage...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?