Teknoloji 23 Mayıs 2024

Popüler oyun artık PS4 ve Xbox One’da oynanamayacak!

Popüler oyun artık PS4 ve Xbox One’da oynanamayacak!

Crytek, popüler çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu olan Hunt: Showdown için ücretsiz bir yeni nesil güncellemesi duyurdu. Ancak bir kötü tarafı da mevcut. Şirket, yeni güncellemeyle oyunun PlayStation 4 ve Xbox One versiyonlarına desteğin sonlandırılacağını açıkladı. ve aynı zamanda PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için ücretsiz bir sonraki nesil güncellemesinin piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Hunt: Showdown, oyuncuların birlikte veya birbirlerine karşı çatışarak canavarları avladığı gerilim dolu bir deneyim sunuyor. Crytek’in duyurusuna göre 15 Ağustos’ta yayınlanacak olan yeni nesil güncellemesiyle birlikte oyuncular yeni bir harita, CryEngine’in 5.11 sürümüne yükseltme, performans iyileştirmeleri ve kullanıcı arayüzü tasarımında yenilikler gibi çeşitli özelliklere erişebilecekler. Güncelleme, PlayStation 5 ve Xbox Series S|X için yayınlanacak.

Popüler oyun artık PS4 ve Xbox One’da oynanamayacak!
Popüler oyun artık PS4 ve Xbox One’da oynanamayacak! 14

Bu güncelleme ile birlikte PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları artık oyunu oynayamayacaklar. Crytek, oyuncuların hesaplarının, haklarının ve DLC’lerinin ücretsiz olarak yeni nesil sürüme aktarılacağını belirtti. Ayrıca şirket, önümüzdeki aylarda güncellemeye ilişkin daha fazla detayın paylaşılacağını duyurdu.

Bu güncelleme, Hunt: Showdown’un gelecekteki tasarım ve içerik yönelimine dair ipuçları da sunacak. Crytek’in yapılacaklar listesi arasında topluluk geri bildirimleri, hile ve toksik davranışlarla mücadele stratejileri, oyun mekaniği ve ilerleme sistemlerinde yapılacak değişiklikler bulunuyor.


Popüler oyun artık PS4 ve Xbox One’da oynanamayacak!

Elden Ring DLC’si için geri sayım başladı! İşte fragman

Elden Ring DLC genişlemesi Shadow Of The Erdtree için yeni bir fragman yayınlandı. Hikayenin ele alındığı fragman gündem yarattı.

Crytek ayrıca 2022’de duyurulan ancak henüz bir çıkış tarihi belirlenmemiş olan birinci şahıs nişancı oyunu Crysis 4 üzerinde de çalışmalarını sürdürüyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

source

Spread the love <3

You may also like...

SpaceX looks to scale astronaut launch capacity with second Florida pad

SpaceX is in the final stages of certifying a second pad for astronaut launches, which should ease launch site congestion...

Spread the love <3
May
07
2024
0
Does PHP Suck? | Prime React

Does PHP Suck? | Prime React

Recorded live on twitch, GET IN https://twitch.tv/ThePrimeagen Original: https://www.youtube.com/watch?v=NdCkwiyIYLU Author: … Spread the love <3

Spread the love <3
Nis
25
2024
0
191: In Support of Trans Athlete Inclusion in Women&#039;s Sports

191: In Support of Trans Athlete Inclusion in Women's Sports

Whether or not you’re involved in athletics, all teachers will have transgender students in their classrooms, and understanding the issues...

Spread the love <3
Nis
02
2024
0
Google’dan gizli sekme için dikkat çeken karar!

Google’dan gizli sekme için dikkat çeken karar!

Bildiğiniz üzere Google‘a ait olan Chrome, dünyanın en popüler web tarayıcısı konumunda. Basit arayüzü ve işlevli eklentiler ile kullanıcıların vazgeçilmezi....

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?