Teknoloji 5 Haziran 2024

Ronaldo’nun sponsoru olduğu futbol oyunu, açık betaya geçiyor! Ne zaman?

EA FC (eski adıyla FIFA) ve eFootball (eski adıyla PES) rakibi olarak Strikerz Inc tarafından geliştirilen rekabetçi futbol oyunu UFL, bu hafta sonunda açık betaya çıkacak! Cristiano Ronaldo’nun da sponsoru olduğu oyunu oynayabilmek için ne yapmanız gerek?

Strikerz Inc, oyunun açık betasının nerede bulunduğunuza bağlı olarak herkese açık olacağını ve şu anda indirmeye açık olduğunu duyurdu. Oyun şu anda PlayStation 5 ve Xbox Series X|S platformlarında oynanabilecek.

Shiftdelete.net

Açık beta testinden elde edilen geri bildirimler ile birlikte daha da geliştirilecek olan UFL, 2024 yılı içerisinde çıkış yapacak. En azından şu an için plan bu yönde.

Strikerz CEO’su Eugene Nashilov, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Dünya çapındaki oyuncuların Haziran ayında UFL’yi ilk elden deneyimleyebileceklerini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu etkinlik, yolculuğumuzda önemli bir kilometre taşı olacak ve bu yılın sonlarında piyasaya sürdüğümüzde benzersiz bir oyun deneyimi sunmayı hedeflediğimiz için topluluğumuzdan çok değerli geri bildirimler toplamamıza ve oyunu geliştirmemize olanak tanıyor.”

Strikerz UFL’yi ilk olarak birkaç yıl önce, oyun erken geliştirme aşamasındayken duyurmuştu. Ana şirket XTEN Limited’e bağlı olan şirket, geçtiğimiz Aralık ayında oyunun finansmanı hakkında, yatırımcılarından birinin Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo olduğunu açıklamıştı. Ronaldo’nun oyunun geliştirilmesinde aktif olarak yer aldığı söyleniyor.
GTA 7 için ilk resmi açıklama geldi!

Oyun dünyası GTA 6 sızıntılarıyla çalkalanıyorken, Take-Two CEO’sundan kafa karıştıran GTA 7 açıklaması geldi.

Açık beta süresince oyuncular hem ana çevrimiçi modu hem de çevrimdışı yerel maç modunu oynayabilecekler. Çevrimiçi modda, oyuncular lisanslı profesyonellerden oluşan bir kadrodan (Ronaldo’nun kendisi de dahil) kendi futbol takımlarını oluşturabiliyorlar.

Oyuncular, kazandıkları maçlardan elde ettikleri kaynakları gelecek maçlar için takımlarını güçlendirmek için kullanacaklar. UFL kendisini taktiksel beceriyi ve futbol anlayışını ödüllendiren “adil, beceriye dayalı bir futbol deneyimi” olarak tanımlıyor.

UFL açık betasında da göreceksiniz ki oyun, EA FC (FIFA) Ultimate Team modundan oyuncuların illallah etmesini fırsat bilerek buna benzer bir oyun modunu mükemmelleştirmeye çalışarak önümüze koymaya çalışacak. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

source

Spread the love <3

You may also like...

Nis
21
2024
0
One dead and seven missing after two Japanese navy helicopters crash into the ocean

One dead and seven missing after two Japanese navy helicopters crash into the ocean

Two Japanese navy helicopters have crashed into the Pacific Ocean during a night-time training flight after a possible mid-air collision,...

Spread the love <3
Mar
20
2024
0
Playstore’da oyun için kredi dönemi başladı!

Playstore’da oyun için kredi dönemi başladı!

Playstore.com, oyun severlere özel bir haberle müjdeyi verdi. Artık istediğiniz oyunları bütçeniz elverişli olmasa bile kolayca satın alabileceksiniz. Türk Telekom’un...

Spread the love <3
Nis
08
2024
0
The inspiring message from &#039;Hardest Geezer&#039; as he completed epic run across Africa

The inspiring message from 'Hardest Geezer' as he completed epic run across Africa

There was only one way to capture the magnitude of Russ Cook’s monumental mission ending – running with the history...

Spread the love <3
May
07
2024
0
Russia warns UK over use of British weapons in Ukraine after Cameron comments

Russia warns UK over use of British weapons in Ukraine after Cameron comments

Russia has warned that Ukrainian strikes on its territory with UK-supplied weapons could bring retaliatory attacks against British military facilities...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?