Teknoloji 23 Mayıs 2024

Samsung Galaxy Ring fiyatıyla dudak uçuklattı

Samsung Galaxy Ring fiyatıyla dudak uçuklattı

Samsung’un bu yılın başında duyurduğu Galaxy Ring, yeni bir teknoloji olması nedeniyle merak uyandıran ürünler arasında yerini aldı. Temmuz ayında piyasaya sürüleceği duyurulan Galaxy Ring’in boyutlarıyla ilgili ayrıntılar geçtiğimiz ay ortaya çıkmıştı. Şimdi ise merakla beklenen ürünün fiyatıyla ilgili detaylar sızdırıldı ve muhtemelen beklediğinizden çok daha pahalı olacak.

Galaxy Ring bugün dudak uçuklatan fiyatıyla yeniden gündeme geldi. Başlangıçta büyük heyecan yaratan yeni giyilebilir teknoloji, bazı akıllı saatleri bile geride bırakan fiyatıyla herkesi şaşırttı. Sızdırılan bilgiye göre Galaxy Ring, 300 ila 350 dolar arasında bir fiyata satılacak.

Samsung Galaxy Ring fiyatıyla dudak uçuklattı
Samsung Galaxy Ring fiyatıyla dudak uçuklattı 14

Akıllı saat sahipleri, aylık abonelik ücreti ödemeye aşina olmasa da akıllı yüzük kullanıcıları için durum böyle değil. Şuanda Oura Smart Ring kullanıcıları, belirli sağlık takip programları nedeniyle aylık 5,99 dolar ödeme yapıyor.


Samsung Galaxy Ring fiyatıyla dudak uçuklattı

Samsung Galaxy Ring için kritik gelişme!

Benzer şekilde Samsung’un yeni akıllı yüzüğünün de aylık abonelik ücreti olacak. Bugün sızdırılan bilgilere göre 10 doların altında olması beklenen abonelik ücretinin de artması bekleniyor. Yeni çıkacak Samsung Galaxy Ring’in en büyük rakibi Oura Smart Ring’in fiyatı ise 299 dolar.

Henüz hakkında çok fazla detayın açıklanmadığı Galaxy Ring, Oura Smart Ring ve akıllı bileklikler gibi sağlık takibi özelliğiyle öne çıkan giyilebilir cihazların bir yenisi olarak kullanıcıyla buluşacak. Siz ürünün fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

source

Spread the love <3

You may also like...

May
08
2024
0
Google&#039;s new AI-powered tool helps users learn English right in Search - ZDNet

Google's new AI-powered tool helps users learn English right in Search – ZDNet

Most PopularWhen learning a new language, it’s imperative that the speaker immerse themselves in the language’s books, movies, TV shows,...

Spread the love <3
Nis
01
2024
0
React Router Tutorial - 4 - Links

React Router Tutorial – 4 – Links

Courses – https://learn.codevolution.dev/ Support UPI – https://support.codevolution.dev/ Support PayPal … Spread the love <3

Spread the love <3

React Router Dom v6 Tutorial for Beginners in 10 Minutes [2023]

React Router Dom v6 Tutorial. React Router in 10 Minutes with example. Spread the love <3

Spread the love <3
May
30
2024
0

XGIMI, Türkiye pazarına giriyor! İşte satacağı ürünler

Çinli teknoloji şirketi XGIMI, akıllı projektör ve lazer TV alanındaki ürünleriyle Türkiye pazarına iddialı bir giriş yapıyor. Karfo Karacasulu distribütörlüğünde...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?