Teknoloji 25 Mayıs 2024

Steven Spielberg bu kez UFO filmi yapacak: Vizyon tarihi belli oldu!

Steven Spielberg bu kez UFO filmi yapacak: Vizyon tarihi belli oldu!

Üç kez Oscar kazanan Steven Spielberg, modern sinema tarihinin en etkili yönetmenlerinden biri. Jurassic serisinden Indiana Jones’a Er Ryan’ı Kurtarmak’tan Sıkıysa Yakala’ya kadar birçok sevilen filme imza atan Steven Spielberg, yeni filmi için çalışmalara başladı.

Ünlü yönetmen son olarak 2022 yılında, kendi çocukluğundan ilham alarak hazırladığı The Fabelmans ile sinemalarda izleyiciyle buluştu. Yönetmenin merakla beklenen yeni projesiyle ilgili detaylar da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Steven Spielberg, dramatik ve gerçekçi The Fabelmans’ın ardından yine bilim kurgu türüne geri dönmeye hazırlanıyor. Spielberg, isimsiz yeni projesi için Jurassic serisinde de birlikte çalıştığı senarist David Koepp ile yeniden bir araya gelecek. Ünlü yönetmenin sıradaki filmine ilişkin diğer detaylar henüz tam olarak açıklanmadı. Filmin sadece UFO’ları konu alacağı biliniyor. Filme bağlı herhangi bir oyuncu da henüz duyurulmadı.

Steven Spielberg bu kez UFO filmi yapacak: Vizyon tarihi belli oldu!
Steven Spielberg bu kez UFO filmi yapacak: Vizyon tarihi belli oldu! 14

Peki Steven Spielberg merakla beklenen UFO filmini ne zaman gösterime sokmayı planlıyor? Proje hakkında neredeyse hiçbir şey açıklanmasa da Universal Pictures, filmin vizyon tarihini 15 Mayıs 2026 olarak belirlediklerini duyurdu. Bu arada projenin tanımlanamayan cisimler hakkında mı yoksa direkt olarak uzaylıları mı konu alacağı da belirsiz.


Steven Spielberg bu kez UFO filmi yapacak: Vizyon tarihi belli oldu!

Haziran 2024’te Netflix’te yayınlanacak diziler ve filmler!

Netflix Türkiye, Haziran 2024 için dizi ve filmseverlere hazırlanan yeni dizi ve film takvimini paylaştı. İşte Netflix Haziran 2024 listesi.

Universal’a göre yaklaşan film, usta yönetmenin orijinal hikayesine ve David Koepp’un senaryosuna dayanacak. Sık sık birlikte çalışan ikili daha önce The Lost World: Jurassic Park, Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı ve War of the Worlds gibi filmlerle de bir araya geldi. Sadece bu üç filmin bile küresel gişede toplam 3 milyar dolardan fazla hasılat elde ettiğini de söylemeden geçmek olmaz.

Steven Spielberg, West Side Story ve The Fabelmans gibi yeni filmleri gişede 100 milyon doların altında hasılat elde etti. Ama bu durum usta yönetmenin yeni filmine olan ilgiyi azaltmıyor. Bakalım gişe rekorları kıran filmleriyle tanınan Steven Spielberg tacını yeni filmiyle geri alabilecek mi?

source

Spread the love <3

You may also like...

Nis
04
2024
0
Mart ayının en çok satılan sıfır otomobilleri!

Mart ayının en çok satılan sıfır otomobilleri!

Türkiye Otomotiv Distribütörleri ve Mobilite Derneği, Mart ayı verilerini açıkladı. Otomobil pazarında geçen aya göre bir daralma yaşansa da büyük...

Spread the love <3
May
31
2024
0

RTX 4060’lı oyun bilgisayarı! Monster Tulpar T5 V23.4.5 inceleme

Monster Tulpar T5 V23.4.5 teknik özellikleri neler? Monster Notebook’un, RTX 4060 ekran kartına sahip fiyat performans odaklı oyun bilgisayarı Tulpar...

Spread the love <3
Haz
03
2024
0

Şarj sorunu tarihe karışıyor: 1 dakikada telefonu fulle!

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri en büyük sıkıntılardan biri şarj sorunu ve bunun hiç beklenmedik anlarda karşımıza çıkması. Özellikle biraz...

Spread the love <3
Mar
11
2024
15
Zelenskyy dismisses Pope&#039;s call for Ukraine to negotiate peace with Russia

Zelenskyy dismisses Pope's call for Ukraine to negotiate peace with Russia

Volodymyr Zelenskyy has dismissed the Pope’s call for Ukraine to enter peace talks with Russia as “virtual mediation”. In his...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?