Teknoloji 23 Mayıs 2024

WhatsApp beklenen özelliğe kavuştu!

WhatsApp beklenen özelliğe kavuştu!

WhatsApp, kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmak amacıyla büyük bir güncelleme yayınladı. Sürüm 24.10.79 ile gelen bu güncelleme, hem estetik hem de işlevsel birçok yenilik içeriyor. PassKey özelliğinin yanı sıra kullanıcılara sunulan güncellemenin detayları sizlerle.

WhatsApp, kullanıcı arayüzünü daha modern ve çekici hale getirmek için simgelerini ve duvar kağıtlarını güncelledi. Yeşil vurgu rengi ile desteklenen bu yeni tasarım, uygulamanın estetiğini iyileştiriyor ve kullanıcıların görsel olarak daha hoş bir deneyim yaşamasını sağlıyor.

Yeni güncelleme ile sohbetlerin üst kısmına eklenen filtreler, kullanıcıların mesajlarını daha düzenli bir şekilde yönetmelerini sağlıyor. Tüm sohbetler, okunmamış mesajlar ve grup sohbetleri arasında kolayca geçiş yapılabilir. Bu, özellikle yoğun mesaj trafiği olan kullanıcılar için büyük bir kolaylık sunuyor.

WhatsApp beklenen özelliğe kavuştu!

WhatsApp beklenen özelliğe kavuştu!Shiftdelete.net

Görüşmelerini daha interaktif hale getirmek isteyen kullanıcılar için mükemmel bir yenilik: Artık görüntülü aramalar sırasında ekran paylaşımı yaparken ses de paylaşılabiliyor. Bu özellik, iş toplantılarında veya arkadaşlarınıza bir şeyler gösterirken büyük kolaylık sağlayacak.

WhatsApp, hesap güvenliğini artırmak için geçiş anahtarları desteği ekledi. Kullanıcılar, Ayarlar – Hesap – Geçiş Anahtarları bölümüne giderek bu özelliği aktif hale getirebilirler. Geçiş anahtarları, hesapların daha güvenli bir şekilde yönetilmesine yardımcı oluyor ve kullanıcıların güvenliğini ön planda tutuyor.

Paylaşım uzantısı da iyileştirilerek daha güvenilir hale getirildi. Yeni güncelleme ile yüksek çözünürlüklü medya dosyalarının paylaşımı kolaylaştı. HD medya desteği sayesinde, kullanıcılar fotoğraf ve videolarını en yüksek kalitede paylaşabilecekler.

source

Spread the love <3

You may also like...

May
26
2024
0
Deal Dive: Can blockchain make weather forecasts better? WeatherXM thinks so

Deal Dive: Can blockchain make weather forecasts better? WeatherXM thinks so

Accurate weather forecasts are critical to industries like agriculture, and they’re also important to help prevent and mitigate harm from...

Spread the love <3
Nis
19
2024
0
Gold bars melted down after Canada&#039;s biggest ever bullion heist &#039;used to buy guns&#039;

Gold bars melted down after Canada's biggest ever bullion heist 'used to buy guns'

Nine suspects in Canada’s biggest ever gold heist have been named by police, who believe the stolen bars were melted...

Spread the love <3
Nis
08
2024
0
US to award TSMC $6.6B in grants, $5B in loans to step up chip manufacturing in Arizona

US to award TSMC $6.6B in grants, $5B in loans to step up chip manufacturing in Arizona

The U.S. Commerce Department said on Monday that it has signed an agreement to award Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) $6.6...

Spread the love <3

Both pilots fall asleep for nearly 30 minutes during passenger flight – with plane veering off course

Two pilots fell asleep for almost 30 minutes during a passenger flight over Indonesia, according to a report. The incident...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?