Teknoloji 5 Haziran 2024

AMOLED ekranlı Zotac Zone tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

Taşınabilir el konsolu pazarı son yıllarda büyümeye devam ediyor. MSI, ASUS ve Lenovo gibi şirketlerin ardından şimdi de Zotac kendi konsolunu tanıttı. Computex 2024 kapsamında yapılan duyuruda Zotac Zone görücüye çıktı. Peki Zone’un piyasadaki diğer konsollardan ne gibi farkları var?

Zotac Zone; 800 nit tepe parlaklığa sahip 7 inç 120Hz AMOLED ekranla geliyor. Steam Deck gibi OLED ekran kullanan birkaç el konsolundan biri olmayı başardı. Cihaz gücünü AMD Ryzen 7 8840U işlemciden ve Radeon 780M entegre GPU’dan alıyor. Bellek tarafında 16GB LPDDR5X RAM ile geliyor.

AMOLED ekranlı Zotac Zone tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı 16

Tasarım açısından Steam Deck ile benzerlik gösterdiğini söylemek mümkün. DualSense tarzı düzende çift analog çubuğa yer veriyor. Her çubuğun etrafında ek girişler için özelleştirilebilir dijital kadran da bulunuyor.
Netflix eski nesil Apple TV modellerini gözden çıkardı: 31 Temmuz son tarih!

Netflix bu kez 2. ve 3. nesil Apple TV kullanıcılarını ilgilendiren kötü haberi resmi olarak duyurdu. İşte detaylar…

Ayrıca Steam Deck gibi ikiz trackpad’lerin yanı sıra iki aşamalı tetikleyici ve sürüklenmeye karşı dayanıklı olacak Hall efektli joystick’lere sahip. Windows 11 ile çalıştığını ve bu kapsamda Windows’taki tüm oyunları desteklediğini söylemek mümkün.

Diğer önemli özellikler arasında Windows Hello kamera, üst ve alt kısımda USB Type-C bağlantı noktaları ve ve destek ayağı bulunuyor. 48,5Wh bataryası ise rakiplere kıyasla nispeten daha küçük.

AMOLED ekranlı Zotac Zone tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı 17

Eylül ayında çıkış yapacak Zotac Zone fiyatı 800 dolar olarak belirlendi. Ülkemize gelip gelmeyeceği ise belirsizliğini koruyor.

Siz bu yeni konsol hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın…

source

Spread the love <3

You may also like...

May
08
2024
0
HTML for Beginners – HTML Basics With Code Examples

HTML for Beginners – HTML Basics With Code Examples

Welcome to the exciting world of web development! In this beginner’s guide, you will learn the fundamentals of HTML, the...

Spread the love <3
Mar
02
2024
11
Spotify, beklenen özelliğini ücretli sunuyor! İşte detaylar

Spotify, beklenen özelliğini ücretli sunuyor! İşte detaylar

Geçtiğimiz ay Türkiye’de abonelik ücretlerine zam yapan Spotify, uzun süredir üzerinde çalıştığı özelliğini nihayet kullanıcıların beğenisine sundu. Spotify, ABD kullanıcılarının...

Spread the love <3
Mar
10
2024
11
Web Sitesi Kampanyamız

Güçlü Bir Dijital Varlık Oluşturun: Web Sitesi Kampanyamızla Hedeflerinize Ulaşın

Sayın okuyucularımız, sizlere işletmenizin çevrimiçi varlığını güçlendirecek ve dijital başarınızı zirveye taşıyacak özel bir web sitesi kampanyası sunmaktan heyecan duyuyoruz....

Spread the love <3

Sean 'Diddy' Combs' homes raided by federal agents

Two properties owned by Sean ‘Diddy’ Combs have been searched by federal agents as part of an ongoing sex trafficking...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?