Teknoloji 1 Haziran 2024

Apple’dan Vision Pro sürprizi! Türkiye’ye geliyor mu?

Apple, geçtiğimiz Şubat ayında ABD’de Vision Pro gözlüğünü satışa çıkardı. Ancak şirketin planlarını bilen kaynaklara göre ABD’deki satışlar beklenenden daha az seyrediyor. Bu kapsamda Apple, VR/AR gözlüğünü küresel olarak piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

ABD’den gelen iddialara göre Vision Pro, bu Temmuz ayından itibaren Avrupa ve Asya gibi çeşitli pazarlarda sunulacak. Küresel lansmanla birlikte Vision Pro’ya yönelik ilginin yeniden canlanması bekleniyor.

Apple’dan Vision Pro sürprizi! Türkiye’ye geliyor mu? 16

Birleşik Krallık’tan paylaşılan bazı görüntüler Apple Store’ların yenilendiğini ortaya koydu. Muhtemelen Vision Pro için tasarlanan koltuklar, Apple Store’lardaki yerini almaya başladı. Ancak çalışanlara kutuları henüz açmamaları talimatı verildi.
GTA 6 PC’ye geç mi çıkacak? CEO’dan kafa karıştıran açıklama

GTA 6 PC için ne zaman sunulacak? Take-Two CEO’su konuyla ilgili geçiştirme cevaplar verince sosyal medya karıştı.

Mağazalar ayrıca “Avenue” bölümlerini Vision Pro ve aksesuarlarını daha belirgin olacak şekilde yeniliyor. Bu da küresel lansmanla birlikte Temmuz ayında görsel yenileme yapılacağını gösteriyor.

Resmi bir çıkış tarihi açıklanmamış olsa da, kaynaklar Apple’ın 10 Haziran’daki WWDC etkinliğinde küresel lansmanı yapabileceğine inanıyor. 3500 dolarlık fiyat etiketi hala yüksek olsa da, Apple’ın küresel fiyatı henüz açıklamadığını belirtmek gerekiyor.

Apple’dan Vision Pro sürprizi! Türkiye’ye geliyor mu? 17

WWDC sonrası Vision Pro’ya sahip olacağı söylenen ülkeler arasında Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, Japonya, Singapur ve Güney Kore yer alıyor. Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise belirsiz.

Peki siz Apple Vision Pro küresel lansman fikri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Apple istediği başarıyı yakalayabilecek mi? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

source

Spread the love <3

You may also like...

Mar
25
2024
0
Israel to block refugee agency&#039;s aid to northern Gaza, says boss

Israel to block refugee agency's aid to northern Gaza, says boss

The head of the UN’s Palestinian refugee agency has said it’s “outrageous” Israel will block its aid deliveries to northern...

Spread the love <3
May
23
2024
0
Connected fitness is adrift post-pandemic

Connected fitness is adrift post-pandemic

Over the past four years, the connected fitness space has experienced some of the highest highs and lowest lows in...

Spread the love <3
Mar
22
2024
0
12 GB RAM’li uygun fiyatlı Realme 12X tanıtıldı!

12 GB RAM’li uygun fiyatlı Realme 12X tanıtıldı!

Realme, akıllı telefon yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda marka, Realme 12 serisine 12X adlı yeni bir uygun fiyatlı Android...

Spread the love <3
Nis
10
2024
0
Fortnite, bir efsane seriyle daha iş birliği yapıyor

Fortnite, bir efsane seriyle daha iş birliği yapıyor

Fortnite, oyuna sevilen animasyon dizisi Avatar: Son Hava Bükücü karakterlerini ve dünyasını getirecek ve böylelikle Fornite bir kez daha popüler...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?