Teknoloji 24 Mayıs 2024

Canva, sonunda gerçek bir kurumsal versiyonla geliyor!

Canva, sonunda gerçek bir kurumsal versiyonla geliyor!

Canva, 2019 yılında bir kurumsal bir versiyon tanıtmış olsa da bu ürün daha çok küçük ekipler için uygundu. Şimdi ise şirket, gerçekten büyük organizasyonlara yönelik ihtiyaçları karşılayacak özelliklerle donatılmış yeni bir kurumsal sürüm duyurdu.

Canva ’nın yeni kurumsal versiyonu, tek oturum açma (SSO), gelişmiş güvenlik seçenekleri ve IT departmanlarının büyük kullanıcı gruplarını yönetme araçları gibi özellikler sunuyor.

Canva, sonunda gerçek bir kurumsal versiyonla geliyor!
Canva, sonunda gerçek bir kurumsal versiyonla geliyor! 14

Ayrıca merkezi marka yönetimi ve özel destek hizmetleri de sağlanıyor. Şirketin kurucu ortağı ve CPO’su Cam Adams, 2019’da bireysel kullanıcılardan küçük ekiplere geçiş yaparken, şimdi çok daha büyük organizasyonların Canva’yı kullandığını ve bu nedenle daha büyük şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik bir ürün geliştirme gereğini fark ettiklerini belirtti.

Adams, “Şu anda bir işletmede 5.000 kişiye kadar Canva kullanan gruplarımız var ve bu nedenle, bu daha büyük grupların ihtiyaçlarını karşılamak için yeni bir Canva kurumsal ürünü geliştirmemiz gerekti. İşte tam olarak bunu yaptık” dedi. Bu yeni sürüm, Canva’nın büyük organizasyonlara geçiş yaparken karşılaştığı üç özel sorunu çözmeyi hedefliyor.

İlk olarak, tasarım artık tek bir grupla sınırlı değil, birden fazla departman ve sektörü kapsıyor. İkincisi, çeşitli yapay zeka araçlarıyla birlikte CIO’ların yapay zeka araçlarının artması konusunda giderek daha fazla endişe duyduğunu belirtiyor.


Canva, sonunda gerçek bir kurumsal versiyonla geliyor!

WhatsApp, topluluk sahiplerinin beklediği özelliği getiriyor

WhatsApp, topluluk sahipliğini devretmeyi kolaylaştıran yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. İşte detaylar!

Son olarak, bir iş akışı bileşeni bulunuyor. Daha fazla departmanın tasarım sürecine dahil olması ve yapay zekanın daha yaygın hale gelmesiyle, sadece arka uç kullanıcı yönetimini değil, aynı zamanda bu farklı kesimler arasında işleri taşımayı da yönetebilen bir araca ihtiyaç var.

Canva’nın önceki versiyonu, uygun bir ekip ürünü olarak konumlandırılacak ve yıllık kişi başı 100 dolara, en az 3 kişilik bir minimum ile sunulacak. Yeni kurumsal versiyonun fiyatlandırması ise yıllık kişi başı 300 dolardan başlayacak ve hacim bazlı indirimler ile müzakere edilebilecek.

2012 yılında kurulan Avustralya merkezli Canva, bugüne kadar 560 milyon dolardan fazla yatırım topladı ve şirketin en son değeri 40 milyar dolar olarak belirlendi. Dünya çapında 180 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Canva, yeni kurumsal ürünleri ile büyük organizasyonlara yönelik çözümler sunarak, her ölçekten kullanıcıyı desteklemeye devam ediyor.

source

Spread the love <3

You may also like...

Nis
05
2024
0
Google’dan uygun fiyatlı akıllı telefon geliyor!

Google’dan uygun fiyatlı akıllı telefon geliyor!

Google‘ın standart Pixel modellerine uygun fiyatlı bir alternatif olarak kullanıcılara sunduğu ”a” serisinin devamı için geri sayım başladı. Bilindiği üzere...

Spread the love <3
Mar
16
2024
11
33% pay rise for FIFA boss who told women they must &#039;force change&#039; amid calls for equal pay

33% pay rise for FIFA boss who told women they must 'force change' amid calls for equal pay

FIFA President Gianni Infantino has secured a 33% pay rise to run world football which meant his salary exceeded £3.6m...

Spread the love <3
May
22
2024
0
Microsoft intros a Copilot for teams

Microsoft intros a Copilot for teams

Microsoft wants to make its brand of generative AI more useful for teams — specifically teams across corporations and large...

Spread the love <3
Nis
24
2024
0
Newspaper chief was Trump&#039;s &#039;eyes and ears&#039; and &#039;killed unfavourable stories&#039;

Newspaper chief was Trump's 'eyes and ears' and 'killed unfavourable stories'

A newspaper chief was Donald Trump’s “eyes and ears” and killed unfavourable stories about him in the run-up to the...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?