Teknoloji 30 Nisan 2024

Drone ile teslimat başlıyor! SDN Summit Hepsiburada vLog!

Drone ile teslimat başlıyor! SDN Summit Hepsiburada vLog!

27-28 Nisan’da düzenlediğimiz SDN Summit, sektördeki büyük oyuncuların konuşmalarıyla daha anlamlı hale geldi. Bunlardan biri de Hepsiburada oldu. Hepsburada’nın en yeni teknoloji hedeflerini, merak edilen drone teslimatını konuştuk.

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarından biri olan Hepsiburada’nın dijital dönüşümü ve teknolojideki yenilikçi adımlarını detaylandıran Gökçetekin, şirketin yapay zeka ve diğer teknolojik yeniliklerle nasıl bir dönüşüm yaşadığını anlattı. Özellikle, yapay zeka destekli yeni ürünler ve depolar arası ile son kullanıcıya yapılan drone teslimatları gibi konulara değindi.

Drone ile teslimat başlıyor! SDN Summit Hepsiburada vLog!Shiftdelete.net

Gökçetekin, Hepsiburada’nın Azerbaycan ve Ortadoğu pazarlarına açılma stratejileri üzerine de bilgiler verdi. Bu bölgelerdeki operasyonlarını genişletme planlarından bahsederek, şirketin uluslararası arenada nasıl bir genişleme stratejisi izlediğini açıkladı.

Ayrıca, şirketin sürdürülebilirlik ve çevre dostu uygulamaları hakkında da konuştu ve Hepsiburada’nın düşük karbon salınımı ile sektörde nasıl öne çıktığını vurguladı. SDN Summit kapsamında, Hepsiburada’nın müşterilere sunduğu yeni teknolojik ürünler de tanıtıldı.


Drone ile teslimat başlıyor! SDN Summit Hepsiburada vLog!

SDN Summit’in ikinci gününde Binance standı büyük ilgi gördü. Binance Pazarlama Direktörü Harika Eldoğan ile röportajımız sizlerle.

Bu yeni ürünlerin tüketicilerin yaşamını nasıl kolaylaştıracağı üzerinde duruldu ve teknoloji entegrasyonunun günlük yaşama olan katkılarına dikkat çekildi. Gökçetekin, bu yeni teknolojiler ve hizmetlerle Hepsiburada’nın tüketici deneyimini nasıl dönüştürdüğünü örneklerle anlatarak, şirketin teknoloji ve yenilikçilik konusundaki liderliğini pekiştirdiğini gösterdi.

source

Spread the love <3

You may also like...

Что такое PHP? Мое мнение об этом языке программирования

Что такое PHP: мои советы, основы синтаксиса, где используется – CMS, E-commerce, Enterprise. Как начать учить PHP? Spread the love...

Spread the love <3
May
07
2024
0
Resident Evil 9 çıkış tarihi sızdırıldı!

Resident Evil 9 çıkış tarihi sızdırıldı!

Capcom’un popüler korku serisi Resident Evil’in bir sonraki oyununu çok da uzun süre beklemeyeceğiz gibi görünüyor. En azından daha önce...

Spread the love <3
Nis
10
2024
0
Battlefield 2042 faciası bitiyor! Yeni oyun için ilk açıklama

Battlefield 2042 faciası bitiyor! Yeni oyun için ilk açıklama

EA ve DICE, Sezon 7’nin Battlefield 2042 için son büyük içerik güncellemesi olacağını duyurdu. Bu kapsamda sevilen aksiyon-nişancı serisinin yeni...

Spread the love <3
Nis
09
2024
0
Total solar eclipse hailed as &#039;better than others&#039; as crowds watch &#039;amazing&#039; spectacle

Total solar eclipse hailed as 'better than others' as crowds watch 'amazing' spectacle

Millions of people were plunged into darkness during the daytime on Monday as a total solar eclipse made its way...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?