Teknoloji 4 Haziran 2024

Samsung Galaxy Ring çıkış tarihi belli oldu!

Samsung, nihayet Galaxy Ring’in ne zaman satışa çıkacağını açıkladı. Samsung Galaxy Ring satışa çıkmadan önce, resmi olarak Paris’teki Unpacked etkinliğinde tanıtılacak. Bu akıllı yüzük, Samsung’un ilk akıllı yüzüğü olma özelliğini taşıyor. Bu yüzden piyasaya çıkmasa bile şu an tüm ilgiler üzerinde. Peki ne zaman satışa çıkıyor?

Galaxy Ring, kullanıcının çeşitli hayati parametrelerini takip edebilen bir sağlık izleme cihazı olacak. Kalp atış hızı, adım sayısı ve uyku gibi verileri izleyebilecek ve tek bir şarjla bir hafta boyunca çalışabilecek. Ekran bulunmayan cihaz, tüm kontrolleri ve verileri bir uygulama üzerinden sunacak.

Samsung Galaxy Ring çıkış tarihi belli oldu! 16

Samsung Galaxy Ring, Temmuz ayında Paris’te tanıtıldıktan sonra Ağustos ayında 300-350 dolar arasında bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Ayrıca, bazı premium özelliklerden yararlanmak için aylık yaklaşık 10 dolarlık bir abonelik ücreti gerekecek. Bu da cihazı almayı düşünenler için bir sorun olacak görünüyor.
Samsung Galaxy Ring fiyatıyla dudak uçuklattı

Samsung’un bu yıl duyurduğu yeni akıllı yüzüğü Galaxy Ring şimdi de fiyatıyla gündemde. Gerçekten akıllı saatlerden pahalı mı olacak?

Samsung, kullanıcıların doğru yüzük boyutunu belirlemelerine yardımcı olmak için yenilikçi bir yöntem geliştirdi. Galaxy Ring, dokuz farklı boyutta ve en az üç renk seçeneğiyle sunulacak. SM-Q500 kodlu model en küçük boyutu temsil ederken, SM-Q509 en büyük boyutu temsil ediyor. Farklı boyutlar için üç farklı batarya kapasitesi olacak.

Samsung Galaxy Ring çıkış tarihi belli oldu! 17

Samsung, Galaxy Ring’in üretimine Haziran 2024′ün ortasında başlayacak ve başlangıçta yaklaşık 400 bin adet üretim hedefliyor. Şirket, bu yeni akıllı yüzüğün pazarda olumlu bir karşılık bulacağından oldukça emin.

Samsung Galaxy Ring, akıllı sağlık izleme cihazlarına ilgi duyanlar için beklentileri karşılayacak gibi görünüyor. Özellikle kullanıcı dostu tasarımı ve geniş işlevselliği ile neler sunacak merak ediyoruz. Siz Samsung’un bu yeni cihazı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

source

Spread the love <3

You may also like...

Nis
07
2024
0
Android 15’ten sevgilileri sevindirecek özellik!

Android 15’ten sevgilileri sevindirecek özellik!

Google, geçtiğimiz haftalarda Android 15’in ikinci geliştirici önizleme sürümünü (Developer Preview 2) yayınladı. Bu kapsamda Android 15’in yeni bir ses...

Spread the love <3
May
24
2024
0
Tesla 2023 Etki Raporu yayınlandı! İşte yeşil dönüşümün gerçek tablosu

Tesla 2023 Etki Raporu yayınlandı! İşte yeşil dönüşümün gerçek tablosu

Tesla 2023 Etki Raporu yayınlandı. Şirketin enerji ve ulaşım ürünlerinden oluşan ekosistemi, teknolojik ilerlemenin ve çevresel sürdürülebilirliğin sınırlarını zorlamaya devam...

Spread the love <3
May
03
2024
0
Code A Chess Game with AI Opponent

Code A Chess Game with AI Opponent

Are you interested in combining your love for chess with your passion for coding? We just posted a comprehensive video...

Spread the love <3
Şub
29
2024
9
Hiç Kimse Tdk Doğru Yazılışı... Hiç Kimse Mi, Hiçkimse Mi Nasıl Yazılır?

Hiç Kimse Tdk Doğru Yazılışı… Hiç Kimse Mi, Hiçkimse Mi Nasıl Yazılır?

Hiç Kimse TDK Doğru Yazılışı Hiç kimse kelimesinin nasıl yazıldığı insanlar tarafından merak edilmektedir. Bu sebeple pek çok kişi sözcüğün...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?