Teknoloji 4 Haziran 2024

Steam’in arka odalarına sızdılar: Starfield için büyük bir güncelleme mi geliyor?

Bethesda’nın uzay temalı devasa RPG oyunu Starfield, geçtiğimiz yıl oyuncularla buluştu. Oyuncular, uzayın derinliklerinde geçen bu epik macerada yeni keşifler aramaya ve sırları çözmeye devam ederken geliştiricinin sunduğu yeni içeriklerle heyecanlarını daha da artırmayı bekliyorlar. Steam veri tabanında yapılan Starfield güncelleme kayıtlarını inceleyen oyunun hayranları, arka planda büyük bir hazırlığın yapıldığını fark etti. İşte detaylar…

Starfield oyununa çok büyük yeni bir güncelleme veya DLC geliyor gibi görünüyor. Steam’in arka planında oyun için yapılan güncellemeleri inceleyen kullanıcılar, Bethesda’nın büyük bir yama veya DLC üzerinde çalıştığını iddia etti.

Steam’in arka odalarına sızdılar: Starfield için büyük bir güncelleme mi geliyor? 16

Starfield oyununun hayranları, SteamDB’deki güncelleme kayıtlarını büyük bir titizlikle takip ediyor. Kısa bir inceleme sonucu Bethesda’nın Mayıs ayında Mart ve Nisan aylarının toplamından daha fazla değişiklik yaptığını ortaya çıkardı.
Sony 10 yıl sonrasını hayal etti: Gelecekte PlayStation nasıl görünecek?

Sony yayınladığı bir video ile kullanıcılarını 10 yıl sonrasına ışınladı. Peki gelecekte PlayStation konsolu nasıl görünecek?

Oyun üzerinde yapılan değişiklikler çok fazla olduğu için bazı oyuncular, bu yoğun güncelleme aktivitesinin büyük bir yama veya DLC’nin yaklaşmakta olduğunun bir işareti olarak kabul ediyor. Güncellemelerin arttığını fark edip paylaşan Reddit kullanıcısı konuyla ilgili açıklama yaptı:

“Steamdb’deki değişiklik kayıtlarını çözmeye çalışmanın bir anlamı yok ancak deneyimlerden yola çıkarak anladığım kesin olan bir şey var: çok fazla değişiklik olduğunda büyük bir şey geliyor demektir. 1 Mayıs’tan bu yana her zamankinden daha fazla değişiklik oldu ve bazen bu rakam günde 10’u aştı.

Örneğin Şubat ve Mart güncellemeleri arasında 50-60 civarında değişiklik yapılırken Mart ve Mayıs güncellemeleri arasında 100 civarında değişiklik yapıldı. Ama şuan bir aydan kısa bir sürede bu rakam aşılmış durumda.”

Steam’in arka odalarına sızdılar: Starfield için büyük bir güncelleme mi geliyor? 17

9 Haziran’da yapılacak Xbox Showcase’inde Shattered Space genişletmesinin yanı sıra Haziran güncellemesinin de kullanıcıyla buluşacağını ve bunun yeni güncellemeden bile daha büyük olacağı da söylentiler arasında. Fakat Bethesda konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı.

Reddit kullanıcısı daha önce Starfield Mayıs ayı güncellemesini de Bethesda’dan Todd Howard’ın yaptığı açıklamadan önce tahmin etmişti. Arka planda sık sık yapılan bu değişiklikler, Starfield’ın yakın zamanda büyük bir güncelleme veya genişleme paketiyle karşımıza çıkabileceği umudunu güçlendirmiş durumda. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bethesda büyük Starfield güncellemesi ile hayranlarını şaşırtacak mı?

source

Spread the love <3

You may also like...

May
04
2024
0
X launches Stories, delivering news summarized by Grok AI

X launches Stories, delivering news summarized by Grok AI

X, formerly Twitter, is now using Elon Musk’s AI chatbot Grok to power a feature that summarizes the personalized trending...

Spread the love <3
Nis
17
2024
0
If everyone is building AI, why aren&#039;t more projects in production?

If everyone is building AI, why aren't more projects in production?

April 17, 2024 Ben talks with Shane McAllister, lead developer advocate at MongoDB, Stanimira Vlaeva, senior developer advocate at MongoDB,...

Spread the love <3
Mar
03
2024
14
Gece görüşlü kameraya sahip tablet: Oukitel RT8 tanıtıldı

Gece görüşlü kameraya sahip tablet: Oukitel RT8 tanıtıldı

Geçtiğimiz ay OT8 adını verdiği standart özelliklere sahip tabletini tanıtan Oukitel, profesyoneller için yeni bir cihaz tanıttı. Gece görüşlü kameraya...

Spread the love <3
Mar
28
2024
0
How to Fix Attempted Import Error Switch is Not Exported From react-router-dom or React Router Dom

How to Fix Attempted Import Error Switch is Not Exported From react-router-dom or React Router Dom

Command:- npm install [email protected] In This Video We Will See How to Fix Attempted Import Error Switch is Not …...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?