Teknoloji 6 Haziran 2024

The Last of Us dizisi için iyi ve kötü haberler var!

The Last of Us 2. sezon sadece yedi bölüm olacağı açıklandı. Ancak bu kısalık, hikayenin 2. sezonla tamamlanmayacağı ve daha fazla sezonun yolda olduğu anlamına geliyor. Gelin ortaya çıkan detayların hepsine bir göz atalım.

The Last of Us’ın ilk sezonu, oyun uyarlamalarında standartları yükselten bir başarıya imza attı. HBO’nun merakla beklenen 2. sezonu ise sadece yedi bölümden oluşacak. Dizinin ortak yaratıcısı ve yürütücü yapımcısı Craig Mazin, Deadline ile yaptığı bir röportajda, “Part II’nin hikaye materyali, ilk oyundan çok daha fazlaydı, bu yüzden hikayeyi sezonlara yaymak zorunda kaldık” dedi. Bu kararın ardında yatan neden, doğal kırılma noktalarını bulma gerekliliğiymiş ve bu sezonun yedi bölüm sonrası bu noktaya ulaştığını belirtiyor.

The Last of Us dizisi için iyi ve kötü haberler var! 14

Mazin, hikayeyi iki sezonda anlatmanın mümkün olmadığını düşündüklerini ve bu nedenle üçüncü ve hatta dördüncü bir sezonun gerekeceğini ifade ediyor. “Hikayeyi anlatırken zaman alıyoruz ve ilginç yollar keşfediyoruz, bu yüzden üçüncü sezonun çok daha büyük olacağını ve hikayenin dördüncü sezona ihtiyaç duyabileceğini düşünüyoruz” diyor.

HBO henüz üçüncü ve dördüncü sezonlar için resmi bir onay vermemiş olsa da Mazin izleyicilerin ilgisi devam ettiği sürece dizinin devam edeceğinden emin. İlk sezonun izlenme rekorları kırdığı düşünülürse, The Last of Us’ın ekranlarda kalmaya devam etmesi muhtemel.

The Last of Us Part II’nin hikayesi, uzunluğu ve karmaşıklığıyla dikkat çekiyor. İkinci sezonda yer alacak olan bazı bölümler, normalden daha uzun olacak. Bu durum, hikayenin derinlemesine işlenmesi için bir fırsat sunuyor. İzleyiciler, Pedro Pascal ve Bella Ramsey’nin canlandırdığı Joel ve Ellie karakterlerinin yanı sıra yeni karakterlerle de tanışacaklar. Dina, Manny, Mel, Owen ve Nora gibi karakterlerin diziye dahil edilmesi, hikayeyi daha da zenginleştirecek.
GTA 6 ikinci fragmanı için biraz daha beklememiz gerekecek…

Summer Games festivali yaklaşıyor ve birçok heyecan verici fragman izleyeceğiz, ancak GTA 6 bunlardan biri olmayacak…

Ayrıca, Isaac rolünde Jeffrey Wright’ın geri döneceği de doğrulandı. Bu çeşitlilik, dizinin derinliğini artıracak ve izleyicilere oyun dünyasının tam anlamıyla bir yansımasını sunacak. Dizinin geleceği, hikayenin gidişatına ve izleyici tepkilerine bağlı olarak şekillenecek.

source

Spread the love <3

You may also like...

May
14
2024
0
Maad raises $3.2M seed amid B2B e-commerce sector turbulence in Africa

Maad raises $3.2M seed amid B2B e-commerce sector turbulence in Africa

Maad, a B2B e-commerce startup based in Senegal, has secured $3.2 million debt-equity funding to bolster its growth in the...

Spread the love <3
May
01
2024
0
Twitch’s TikTok-like discovery feed is rolling out to all users

Twitch’s TikTok-like discovery feed is rolling out to all users

Twitch is officially rolling out its new TikTok-like discovery feed to all users this week, the company announced on Tuesday....

Spread the love <3
Nis
24
2024
0
Texture makes a bid to become the world’s go-to platform of the energy transition

Texture makes a bid to become the world’s go-to platform of the energy transition

Platform is a word that gets tossed around a lot in technology circles, so much so that it’s often misused....

Spread the love <3
Şub
28
2024
8
iOS 18 alacak iPhone modelleri ortaya çıktı!

iOS 18 alacak iPhone modelleri ortaya çıktı!

Apple, iPhone modelleri için her sene düzenli olarak yeni bir güncelleme yayınlıyor. Haziran ayında iOS 18 betasını sunmayı planlayan şirket,...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?