Teknoloji 2 Haziran 2024

9/10 puanlı aksiyon oyunu Steam’de 200 liraya düştü!

Capcom, Steam‘in yaklaşan yaz indirimi etkinliği öncesinde Monster Hunter serisinin fiyatlarını düşürdü. 29 Mayıs – 9 Haziran tarihleri arasında aksiyon-RPG oyunlarının yüzde 75’e varan indirimler ile satılacağı belirtildi. Bu kapsamda Monster Hunter: World de uygun fiyatla satılacak.

Serinin en dikkat çeken oyunu olan Monster Hunter: World, indirimler kapsamında 7.42 dolara düştü. Bu da günümüz döviz kuruyla yaklaşık 240 TL’ye denk geliyor. Yüzde 67’lik indirim kapsamında oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

9/10 puanlı aksiyon oyunu Steam’de 200 liraya düştü! 14

Ana oyun ve genişleme paketi Iceborne ise sadece 14.83 dolardan satın alınabiliyor. Seriye yeni başlayanlar için Monster Hunter 20th Anniversary Pack ise 11.18 dolara düşmüş durumda. World ve Rise’ı içeren bu paket, yüzde 79’luk bir indirim vadediyor.
PlayStation State of Play’de oyun şöleni! İşte öne çıkanlar

PlayStation State of Play ile neler tanıtıldı? Yenilenmiş Until Dawn, Monster Hunter Wilds ve dahası oyuncuları bekliyor.

Monster Hunter Rise ise yüzde 75 indirimle 7.49 dolara düştü. Oyuncular Rise’ın yeni Switch Becerilerini ve Kamura Köyü’nün canavarlarını uygun fiyatla deneyimleyebilecek. Rise genişleme paketi Sunbreak ise indirim süresince 14.84 dolardan satılacak.

Monster Hunter serisinin tüm oyunlarını ve genişleme paketini isteyen kullanıcılar ise Monster Hunter 20th Anniversary Complete Pack’e göz atabilir. 42 dolara sunulan bu paket içerisinde üç oyun ve genişleme paketleri yer alıyor.

  • Monster Hunter: World: 7.42 dolar (yaklaşık 240 TL)
  • Monster Hunter World + Iceborne: 14.83 dolar
  • Monster Hunter Rise: 7.49 dolar
  • Monster Hunter Rise + Sunbreak: 14.84 dolar
  • Monster Hunter 20th Anniversary Pack (World ve Rise): 11.18 dolar
  • Monster Hunter 20th Anniversary Complete Pack (3 oyun ve genişleme paketleri): 42 dolar

Capcom’un ayrıca geçtiğimiz günlerde düzenlenen PlayStation State of Play kapsamında yeni Monster Hunter oyununu paylaştığını hatırlatalım. 2025’te PS5’e gelecek Monster Hunter Wilds’ın yeni oynanışı gözler önüne serildi.

source

Spread the love <3

You may also like...

Mar
27
2024
0
Senior ReactJS Dev Skills

Senior ReactJS Dev Skills

Spread the love <3

Spread the love <3
Nis
22
2024
0
GeForce NOW, beklenen oyunları nihayet alıyor!

GeForce NOW, beklenen oyunları nihayet alıyor!

NVIDIA, önemli oyunları GeForce Now abonelerine sunmaya devam ediyor. Bulut oyun hizmetleri gün geçtikçe popüler hale geliyor. Bunlar arasında önemli...

Spread the love <3
May
01
2024
0
Açık dünya Dune oyunu ortaya çıktı! İşte böyle görünecek

Açık dünya Dune oyunu ortaya çıktı! İşte böyle görünecek

Sinema filmleriyle birlikte eğlence dünyasında büyük ses getiren Dune evreni, yeni bir açık dünya oyunuyla genişlemeye hazırlanıyor. Funcom tarafından geliştirilen...

Spread the love <3
Nis
03
2024
0
Amazon’un bu aksiyon filmi rekor üstüne rekor kırdı!

Amazon’un bu aksiyon filmi rekor üstüne rekor kırdı!

Amazon Prime Video, geçtiğimiz günlerde 1980’lerin kült klasiklerinden biri olan Road House’un yeniden çekilmiş versiyonunu yayınladı. Conor McGregor ve Jake...

Spread the love <3
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?